Dayz: Standalone představuje nové screeny a informace

dayz.png
Tvůrci Dayz samostatné verze ukazují nové screeny z nového městečka, které objevíme v nové mapě. Odpovídali také na otázky, které jim fanoušci na sociálních sítí a officiálním blogu pokládali. Dozvěděli jsme se něco o HUDu ve hře, zombie nebo DLC balení.


HUD, který ukazuje krvácení, žízeň nebo hlad zcela zmizí. Nejspíše si ho budete moci nastavit, ale zde jde o vylepšení tím, že vše co naše postava potřebuje dá dost jasně najevo. Předpokládáme při krvácení hlasite dýchání a nařikání. Něco podobného u hladu či žízně.

Servery budou moct být i soukromé, takže pokud chcete svůj vlastní server, můžete si ho na stránkách zakoupit a být tak Administrator svých serverů. Na serverech přibude více věcí jako jídlo nebo vody. Častěji najdeme užitečné věci a přibyde i více zombí. 

Hra nebude stát za plnou cenu jako ostatní (49.99€) ale až o polovinu méně. Dohnat by to měly balíčky, které budou obahovat nové zbraně a možná některé oblečení, na posouzení DLC je ale brzko, každopádně doufejme, že z toho nakonec nebude stupidita forem Free-to-play.

Mluví se o větších nemocnicích, věznicích a jiných budovách. Změna by měla být v komunikaci mezi lidmi/přáteli. Změnit by se také mohla oprava aut. Vadí Vám, že Vaše auto nemá dveře či kolo? Nevadí, najděte nějaké kolem a dvěře si zkrátka ukradněte.

Mapa Černanus z modu Dayz bude v samostatné hře větší, omnoho větší. Bude se také jmenovat Černanus Plus, najdeme více obcí a vlastně zvětší se tak nějak vše. To je o Dayz zatím vše, zkouknout můžete nové screeny z nově udělaného mšstečka pojmenovaného (Novocelky).
.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
6.jpg
7.jpg
17.02.2013 15:12:48
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one