DayZ: Standalone - Nové screeny a informace

dayzup.png
Vývojáři opět informují svět o tom, jak pracují na Dayz: Standalone. Uploadli nám nové screeny, ukázali, že Dayz bude graficky lepší než Arma 2 a popsali další věci ohledně oblečení, ras lidí a něco o serverch, které podporuje Valve!


Nové obrázky, které dokazují především to, že Dayz bude graficky o mnoho lépe zpracován můžete vidět níže. Máme i jedno porovnání oblasti. 

Oblečení

  • Už nebudeme mít všichni stejné košile. Dayz standalone nabídne omnoho více věcí. Ty s sebou nosí ale různá rizika, například nemoc nebo onošení. Vývojáři pracují i na tom, aby Vám věci nezůstali stále stejné, například pohorky na obrázku níže můžete prošmajdat. Podle toho, jak budete dobrý, si budete moci obléknout něco víc, než ostatní. Vyzdobit se prý budem moct i tetováním!

Zvuky a ovzduší

  • Pracuje se také na novince, kterou jsme mohli vidět ve hře Take on Helicopter, kterou také vytvořili výrobci Army a Dayz. Mraky se budou realně měnit a pohybovat. Příjít samozřejmě může pořádný déšť.

Pohlaví a rasa

  • Informace říkají, že si budeme moci vybrat mezi mužem a ženou. Na výběr bude ale i rasa. Běloch, Asiat nebo Černoch. Vidět můžete také níže na fotce.
dayz vs armA2.png
1.jpg
5.jpg
7.jpg
2.jpg
8.jpg
6.jpg
4.jpg
9.jpg
3.jpg
26.01.2013 13:13:26
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one