DayZ: Standalone možná dostane port pro PS4 a XO

dayz.png
Na oficiálním blogu developerů DayZ se objevil článek od samotného šéfa Deana Halla, kde vypsal hned několik velmi zajímavých informací o průběhu DayZ: Standalone, co vlastně plánují a jaké změny by měly proběhnout v dalších updatech. Byla tam i jedna velmi zajímavá informace ohledně nových next-gen konzolí.
#DayZ: Standalone vyšlo v Předběžném Přístupu v alpha verzi 16.12. 2013 pro PC na Steamu. Během několika týdnů jsme Vás informovali, kolik už se prodalo kopií této survival akce v otevřeném světě od českého studia Bohemia Ineractive. DayZ už mohlo oslavit více jak 400.000 koupených kopií, to je na něco, co funguje jako pre-alpha verze za 700 Kč, něco nevýdaného. Bohemia Interactive tak vydělalo více jak 280 miliónů KČ a stakovou sumou už nějak naložit jde. 

Dean Hall ve svém příspěvku také uvedl, že plánují již brzy nahodit do hry lov zvěře, které Vám samozřejmě dají potravu, krev a tak dále. Pokud máte Dayz zakoupen na Steamu, samo Vám to aktualizaci nabídne.

Ve finále jsme se také mohli dočíst, že tvůrci možná plánují port pro konzole PlayStation 4 a Xbox One, ovšem sám Dean Hall to jen tak nahodil, nemáme to brát jako oficiální oznámení. A na samotné vydání konzolí si zajisté počkáme možná i rok, než vlastně celá hra bude dokončena, neboť DayZ zatím není ještě ani v beta verzi.
03.01.2014 13:09:10
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one