DayZ se prodalo už 250.000 kopií a vyšel nový update

dayz.png
Tohle asi ani samotná Bohemka nečekala. To, že o Dayz: Standalone je zájem se vědělo už dávno, ale že si už čtvrt milionů lidí koupí rannou alpha verzi za 24€, to asi nečekal vážně nikdo. Česká Bohemia Interactive tak vydělala krásných 170 miliónů korun + vyšel update pro alpha verzi.
#DayZ se už 4 dny prodává v alpha verzi pouze za 24€ na Steamu, prodalo se krásných 250.000 + kopií, což musí Bohemia interactive opravdu těšit, díky předčasnému přístupu za 24€ tak vydělali více jak 170 milionů korun, samozřejmě jde menší procento Valve, i tak mají ale dostatek peněz na to, aby na hře stále bezpečně pracovali.

Dnes také vyšel první update, který hned přidal pár věcí a spousty jich opravil. Vylepšil se například design hry, velká část enginu, díky kterému se postava lépe pohybuje, taktéž zombies. Tvůrci přidali také novou zbraň Magnum 350. Jaké další změny proběhly se dočtete v ofiko changelogu na Steamu. 

K dispozici bude do několika málo dnů také náš vlastní gameplay záznam, obrázky a připravujeme LIVE STREAM, o všem budeme v  čas informovat.
21.12.2013 15:34:36
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one