Další náznak toho, že Call of Duty 2017 bude z minulosti

COD 2017.png
Call of Duty letos (2017) určitě vyjde, otázkou je, zda-li nás Activision "překvapí" a udělá sci-fi střílečku nebo opravdu překvapí a udělá něco z minulosti - nejčastěji se mluví o válce ve Vietnamu či zkrátka druhé světové válce. Nasvědčuje tomu i nový obrázek od tvůrce Call of Duty.
Poslední díly Call of Duty jsou spíše zklamáním, rychlá sci-fi akce zkrátka lidi moc nebere, tedy podle řečí, prodeje říkají něco jiného - bohužel se poslední díl #Infinite Warfare opět nakonec prodával dobře a stal se jedním z nejprodávanějších her minulého roku. Doufejme, že vydavatelství Activision to nepřimněje k tomu, aby byly i další díly stejné nebo podobné. 

Jak už ale nějakou dobu víme, mluví se často o zrušeném Call of Duty, které nás mělo poslat do Vietnamu, ta se odehrála pár let po druhé světové válce a byla hodně brutální - jmenovala se Call of Duty: Fog of War. Nyní jeden z tvůrců studia Sledgehammer poslal na Twitter fotografii s přáníčkem "Merry Christmas & Happy New Year", na tom by nebylo nic divného, kdyby na pozadí nebyla zbraň, která se často používala jak ve druhé světové, tak ve válce ve Vietnamu. Jen těžko by jsme takovou zbraň viděli v Call of Duty sci-fi díle.

Je téměř jisté, že fotka pistole dává nějakou pointu. Více se dozvíme za pár měsíců, pravděpodobně v Květnu, kdy často Activision oznamuje nové díly.
2017010212222567610.jpg02.01.2017 15:49:02
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one