Další aktualizace pro MAFIA 3 přinese možnost změnit si oblečení

MAFIA 3.png
Do Mafia 3 se blíží další opravné a doplňující aktualizace. Poslední dvě celkem slušně upravili optimalizaci a celkový chod hry (60FPS). V další aktualizaci se dočkáme například možnosti změnit si oblečení. Zdá se, že v plánu bylo mnohem více věcí, než hra nabídne při launchi. 
To, že #MAFIA 3 má určité problémy postřehl snad každý český hráč. Chyby ve hře najdeme snad na každé části. Ať už jsou to bugy, jako létající auta, postava neumí vyjít patník o vyšce 20 cm, oblečení se buguje, umělá inteligence by klidně zasloužila trochu více dřiny, špatná optimalizace hry nebo otřesné rozmazání obrazu. 

Naštěstí studio Hangar 13 opravuje a vydává aktualizace jak jen může. Do dnešního dne zatím vyšly dvě, upravily se menší chyby, zapracovalo se na optimalizaci, odemklo se 60FPS a více nebo tvůrci odstranili menší "mlhu", která byla před obrazem. 

Nyní vývojáři oznámili další blížící se update, který ne jen opraví další z mnoha chyb, přidá i možnost převléknout hlavní postavu. Nám se tedy oblečení Lincolna líbí, možnost převléknout se je ale prakticky nutnost, pokud vyvíjíte sandboxovou hru. Ve hře nám toho však chybí více, uvíteli bychom možnost změnit si účes, vousy nebo zajít si jen tak do restaurace nebo na kořalku. 

Uvidíme, co stím Hangar 13 ještě udělají.16.10.2016 20:19:15
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one