Crytek pomalu, ale jistě krachuje, jak to všechno bude?

Crytek.png
Dnes se v Německých novinách objevila ne zrovna skvělá zpráva pro hráče. Podle tamních informací má společnost Crytek před krachem, jak je to vůbec možné? Tvůrci legendární série Crysis jsou tak před velkým problémem. Více informací v článku.
Společnost #Crytek byla založena v září 1999 v Německu. Crytek je známí především svým enginem, který pronajímá dalším společnostem, ten zajisté zná každý pokročilý hráč. Jedná se o CryEngine 1, CryEngine 2, CryEngine 3 a CRYENGINE 4. generace. Využívali jej nejznámnější velké tituly, jako například Sniper: Ghosts Warrior, Far Cry nebo State of Decay.

Ovšem ani pronájem CRYENGINE nezajistil dostatek peněz pro všechny pracovníky Cryteku, společnost zkrátka zaspala a nevydávala dostatečný počet her, poslední byl #Crysis 3, který se zrovna dvakrát dobře neprodával, to samé dopadlo s exkluzivní hrou #Ryse: Son of Rome na Xbox One, prodej Ryse byl prý až katastrofický, hra se zkrátka nepovedla a to pro Crytek nebyla dobrá zpráva přesto, že Microsoft by rád Ryse 2. Cryteku nejspíše nepomohla ani Free-to-play střílečka #Warface, která vyšla minulý rok.

Crytek na poslední chvíli našel investora, který pracovníky zaplatil, ovšem na jak dlouho tyto peníze vystačí? Vše by mohla vyřešit očekávaná akční FPS #Homefront: The Revolution, která poběží na CRYENGINE 4. generace a vypadá úžasně. Her ale vyjde více, Crytek oznámil také #Arena of Fate nebo #Hunt, obě hry jsou Free-to-play.

Všechny zmiňované hry vyjdou v roce 2015 pro PC, PS4 a XONE.

Cryteku by mohl pomoct ale i CryEngine 4, který využije více her, než předešlé hry s CE. Jsou to například Armored Warfare, Everybody's Gone to the Rapture, Evolve, Human Element, Kingdom Come: Deliverance, Project Heart and Soul, Star Citizen, The Collectables nebo The Lays of Althas: Sundered Order.
22.06.2014 15:34:54
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one