Crysis 3 a první informace

Crysis 3 logo - official.png
28.12. 2011 Za pár měsíců to bude skoro rok, co vyšel druhý díl Crysis 2. Teď se začínají objevovat celkem důvěryhodné informace o Crysis 3. Bude nakonec, či jsou to jen spekulace? Crysis 3 bude na 80 %. Čtěte více...

CryTek, jako výrobce série Crysis zveřejnil zprávu o tom, že se na třetím dílu pomalu pracuje. Tato zpráva byla zveřejněna hned pár měsíců po vydání prvního dílu. Co řekl jeden z týmu CryTek na otázku, zda bude Crysis 3?
,,O tom, jestli bude další díl Crysis rozhodne prodej druhého dílu'. Určitě chceme Crysis 3 vyrobit. Máme k dispozici CryEngine 3, návrh na mapy a dokonce sepsaný děj!''
Zkoušeli jsme najít statistiky prodeje a našli jsme pouze odhady. Digitálně, tedy Steam a Origin se prodalo něco kolem milionu. Teď na Vánoce budou další výprodeje a věřím, že se dostane i na Crysis 2. Jinak Crysis má velmi dostatečný počet fanoušků a sběratelů těchto vydání. 

Co se ovšem ví je, že Crysis byl graficky a funkcemi vždy napřed od ostatních her a předběhl dobu. Doufejme, že se na E3 - 2012 objeví alespoň zmíňka o tom, že se Crysis 3 objeví!
crysis 3 - logo header whitte.png
Crysis 3 - logo wallpaper.png
Poznámka: Vytvořili jsme první Wallpaper pro Crysis 3. Už teď ho můžete stahovat. PS: Pro náhled obrázku klikněte pro zvětšení.

» Stáhnout  |  Rozlišení: 1378 × 720px
facebook.png

Chtěli by jste Crysis 3?

Ano (104 | 98%)
Ne (2 | 2%)
28.12.2011 15:38:04
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one