Coconut Games oznamují survival hru The Day After

The Day After.jpg
A je to tu zas, období oznámení survival her v podobě DAYZ pokračuje, po hodně neúspěšných hrách se na této slávě nyní veze například multiplayerové Battlegrounds, ale nechybí tady tak trochu singleplayerovka? Chybí, mezeru má vyplnit právě The Day After.
Když přišlo #DAYZ, bylo to boom, hype pobláznil ne jen spokojené hráče, ale také vývojáře dalších, spíše menších studií. Další podobné survival hry se chtěly přiživit na slávě právě českého DAYZ, které je však stále v alpha verzi a to už dlouhé čtyři roky. Podobně neuspělo spousty dalších podobných her, které nabídly vlastně to samé, multiplayer, survival, otevřený svět, beta a early access verzi, kterou však většina neopustila a pomalu padla do zapomnění.

Komu se však podařilo prosadit je právě hodně populární #Playerunknown's Battlegrounds, které je na dobré cestě, chybí mu však singleplayer a vlastně, ten chybí u naprosto všech podobných her.

Tuto mezeru se pokusí doplnit indie studio Coconut Games, které právě představilo svou ne uplně tak survival hru, #The Day After. Ta nabídne otevřený svět, nechce přispět ani korunu na KickStarteru, jede na Unreal Engine 4 a vyjde ještě letos a to už za pár měsíců. Vše zní až moc dobře, no uvidíme. Dobrou zprávou je plánovaná kooperace, s přáteli tak můžete spolupracovat a rozhodovat se, jak děj bude pokračovat. 

Hra by měla vyjít už letos v září.
1.jpg
3.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
PicNew3-1024x493.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg15.05.2017 23:14:55
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one