TRENDY  BioShock Atomic Heart Halo Infinite Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)Co je to EA Originals? Budeme se stím setkávat každý rok

EA Originals.png
EA během letošní konferece EA PLAY, která běžela souvisle s E3 2016, oznámili svůj nový projekt EA Originals. Pravděpodobně jste o něčem takovém ještě neslyšeli. My Vám tento nový projekt rádi detailně představíme, setkat by jsme se sním měli každým rokem.
Minulý rok jsme se mohli setkat s oznámenou plošinovkou #Unravel, která vyšla začátkem letošního roku, ta byla vůbec první hrou zařazenou do projektu #EA Originals. Stejně tak letos oznámené Fe. A proč jsou vlastně tyhle "indie" hry v EA Originals? EA se každým rokem domluví s nějakým nezávislým studiem, kterému pomůžou k realizaci hry, k jeho úspěšnému prodeji a nakonec i obřímu výdělku.

Zkrátka, tvůrci Unravel hledali vydavatele a investora, EA díky svému projektu zafinancovali hru. Všechny výdělky z prodaných kopií šli na vývoj, když se hra zaplatila, šel zbytek peněz studiu, ani korunu EA. O tom je celá EA Originals. Odhadujeme, že příští rok vyjde zajímavá, fialová hra Fe, dalším rokem zase jiná. 

Mezi tyto hry se mohlo přidat také Rocket League, které se před vydáním nabízelo EA, ti jej odmítli a nyní? Litujou, protože Rocket League prodali přes 5 miliónů kusů, mezi které se nepočítají kopie zdarma díky PlayStation+.

Vůbec první hrou "EA Originals" je Battlefield 1942, který byl od nezávislého studia, které se dokázalo hrou proslavit a vytvořit tak velkou sérii. Letos se dočkáme dalšího dílu #Battlefield 1.25.06.2016 13:54:41
Administrator
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one