City Morgue teasují novou hru od Rockstaru na 2020

Rockstar Games.jpg
Úterý - 19.11. 2019          Jakub Hergesell

Už dlouho se mluví o tom, jak Rockstar Games vydává rok co rok stále méně her. Vlastně se už nemluví o ničem jiném, než GTA a Red Dead. Jedno takové oznámení dorazí v létě 2020, tvrdí americká skupina.
City Morgue, americká hip hopová skupina právě sdílela hodně zajímavý příspěvek na svém Instagramu. Vidět můžeme logo Rockstar Games společně s logem skupiny, to by mohlo znamenat jistou spolupráci na novém titulu. Samotná skupina nic moc neprozradila, nicméně nechybí popisek "léto 2020" s označením ofiko profilu Rockstaru.

O jaký titul půjde není úplně jasné, vyloučit dle krve můžeme nové Bully. Může však jít o oznámení GTA 6, Max Payne 4 nebo Manhunt. A není to poprvé, co důvěryhodné zdroje odkazují na rok 2020, před pár dny něco naznačoval i protagonista Trevora z GTA 5, když se ho novináři ptali na GTA 6, řekl jen .. "Hry se vyvíjejí 7 až 8 let, spočítejte si to" — Steven Ogg. To by mohlo znamenat, v roce 2020 oznámení GTA 6, vydání na nové konzole další generace a za rok PC? Níže už zmíněný příspěvek od City Morgue.
19.11.2019 08:40:50
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one