Call of Duty: Modern Warfare bez loot-boxů a mikrotransakcí, hra nabídne Battle pass

Neděle - 20.10. 2019           Jakub Hergesell

Žádné mikrotransakce ani loot-boxy, Activision tuto velmi nepopulární "službu" ukončilo, Call of Duty: Modern Warfare nabídne battle-pass, jak přesně bude fungovat a jak se k němu dostat?
Nevíme co se stalo, ale Activision mění politiku, Call of Duty: Modern Warfare ač se na první pohled zdálo, nebude obsahovat loot-boxy ani mikrotransakce. Hráči se dočkají battle-passů, které můžeme znát například z mobilního COD, PUBG nebo Fortnite. Jak přesně to funguje a jak to vypadá?

Battle-pass nebude k dispozici hned při vydání hry, dorazí trochu později, každopádně. Infinity Ward si budou následující měsíce připravovat nejrůznější tématické akce plné úkolů, které ve hře budeme muset splnit (například: zabij 10 lidí v jedné hře, zabij 3 lidi pistolkou atd). Každopádně, každý takový battle-pass je rozdělený na dvě části "Premium" a "Lite". Premium bude placené a nabídne více bonusů, bodů, skinů a další, lite verze bude zdarma, nabídne pár COD Points a během pár získaných battle-pass levelů i nějaké ty skiny. Nicméně každý z nás bude předem vědět, na jakém levelu co získá, nikdy to nebude překvapení. 

Co se týče dříve placených DLC a placených map, to vše skončilo. Mapy do multiplayeru budou zdarma a žádná z platforem nebude mít výhody či nevýhody. Call of Duty: Modern Warfare vychází 25.11. 2019.Call of Duty Modern Warfare.jpg
19.10.2019 23:07:43
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one