Byl oznámen nový Hitman + první screen a informace

Hitman.png
Určitě si vzpomenete na minulé díly Hitmana, někomu se více líbilo něco z Blood Money, někomu zase z Absolution. Tvůrci dnes oznámili nový díl a řekli, že použijí vše, co jim povedlo a co hráči chtějí z minulých dílů do jednoho a to pro PC a next-gen konzole.
Nový Hitman by měl nabídnout větší možnosti, než jaký koliv jiný díl z minula. Dočkáme se více otevřencýh misí s několika více možnostmi. Doslova si prý budeme moct hrát s umělou inteligencí nepřátel. Zdál se Vám #Absolution těžký v načasování pro správné akce? Nový next-genový díl bude ještě těžší a propracovanější. 

Svého nepřítele opět budeme hledat po celém světě, naštěstí ale bude k dispozici přítel - Dian Burnwood s kterou udržujeme kontakt po celou dobu hraní. Podíváme se i do tropů a potkáme různé druhy lidí, od boháče, po kmeny ve vedrech.

Plešatý hlavní hrdina už asi nejspíše neudrží tolik zbraní co posledně. Před každou misí bude potřeba vybrat si zbraně, které by měly vyhovovat pro naší práci. Hitman v dalším díle bude v té nejlepší formě, kterou za své léta měl. IO Interative chce do dalších měsíců prozradit více, že by už na E3 2014?

Další Hitman by mohl vyjít přístí rok.
1.jpg
16.01.2014 17:09:20
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one