Bude letošní díl Call of Duty: Black Ops 3?

COD BO 3.jpg
Na internetu, přesněji na YouTube.com se objevilo video, kde jistý autor videa Drift0r ukazuje podivnou aktualizaci v Call of Duty: Black Ops 2. Nic se vlastně nezměnilo, až na obrázky na billboardech ve hře, kde je ikona SnapChatu, prý nejspíše půjde o Black Ops 3, více v článku.
Jako důkaz samozřejmě posloužilo toto video (my Vám níže vystříhli obrázek, o kterém píšem - ikona snapchatu). Podle jeho slov se na oficiálním účtu snapchatu Call of Duty objevil obrázek z Call of Duty na několik málo sekund, hned po té byla aktualizace v Black Ops 2, kde se změnily právě zmiňované billboardy, kam přibyly ikonky snapu. 

Již dříve se spekulovalo o tom, že se letos dočkáme #Call of Duty: World at War 2, které by mělo být z druhé světové války, což si hráči již mnoho let přejí. To by teď ale mohl zcela vyvrátit fakt, že letošní Call of Duty má na starosti Treyarch studio, které vytvořilo právě #Call of Duty: Black Ops 2

Mimo jiné, měsíc květen je z 95% měsíc, kdy Activision začíná s představováním dalšího pokračování akční série Call of Duty. Takže pokud jde o #Call of Duty: Black Ops 3, mohli by jsme se to dozvědět už tento měsíc.
snap.jpg07.04.2015 07:28:41
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one