Bude CJ v DLC pro Grand Theft Auto: V ?

gta v grove street.png
Grove Street je rozhodně jedno z nezapomenutelných míst ze série Grand Theft Auto. Dobrá zpráva byla, když Rockstar zachoval tuhle slepou uličku s velkým dvorkem i v GTA V a dokonce nám dal misi, která vedla do domu CJ - hlavní postavy GTA: SA.


V Grove Street to vlastně všechno začalo. Je tomu pár let, co Carl Johnson přiletěl do Los Santos a ubytoval se v tu dobu námi neznámé ulici Grove Street. Byl to plácek, který obýval gand zelených, všude kolem jsme měli přátele a spousty úkolů.

GTA IV zabočila úplně jiným směrem, každopádně 17.9. 2013 vyšlo #GTA V, které nás vrátilo do oblíbeného velkoměsta Los Santos. Bohužel už né do Grove Street, ovšem to si každý hráč rychle našel a určitě prozkoumal, ve slepé uličce, kde bydlel CJ. Bohužel zjistil, že je zabraná gangstery Ballas, které značí fialová barva.

#GTA V byla dokonce mise, kde jsme jeli přimo do baráku, kde bydlel CJ, vyšel z baráku sice černoch, podoba tam byla, prodal nám fejkový drogy a začala přestřelka. To jen trochu o Grove Street po rekonstrukci města Los Santos.

Podle officiálních informací, které prozradil samotný herec a dabér Franklin, se dočkáme něčeho, kde bude společně s hercem/dabérem slavního Carla Johnsona. Nepůjde to samozřejmě jinak, než přes doplňující DLC balíček, který ale zatím nebyl oznámený. Franklin to prozradil na Comic Con, který probíhal v těchto dnech. comments powered by Disqus
14.10.2013 16:53:14
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one