Blizzard: Pracuje se na HD verzi starých her, počítání hráčů ve WoW a problém s hrou Overwatch

Blizzard.png
Dnešní článek se zaměří pouze na Blizzard a většinu jeho her. Povíme si novinky o World of Warcraft, Overwatch, Warcraft 3, Diablo 2 a StarCraft. O každém zvlášť si něco povíme, Blizzard se překvapivě rozpovídali a zaručujeme, že Vás to zajímat bude.
Poslední dny se Blizzard celkem rozpovídal, my Vám vše shrneme do jednoho článku. 

World of Warcraft
Jak jistě víte, Blizzard každé cca 3 měsíce informoval, kolik lidí ještě hraje jejich nejpopulárnější online značku, stím ale končí. Prý už nebude počítat hráče a zveřejňovat statistiky. Jaký mají důvod neřekli, může jich být však několik.


HD verze starých her
Velmi populární Warcraft 3, Diablo 2 a StarCraft, bude Blizzard v nejbližší době předělávat do HD verzí, očekávejte tedy HD textury a vše ve vysokém rozlišení s detaily. Všechny zmiňované hry jsou více jak 10 let staré. 


Problémy s Overwatch
Nová free-to-play střílečka, která připomíná Team Fortress 2 měla problémy se svým jménem. Když se Blizzard pokoušel zaregistrovat jméno mezi hry, ozvali si vývojáři jedné aplikace, která se jmenuje stejně - Overwatch. Ti Blizzard zažalovali a vše se mělo řešit soudně, dokonce soud potvrdil, že Blizzard nesmí použít jméno Overwatch. Nakonec se ale Blizz a tvůrci aplikace Overwatch domluvili, stáhli všechna obvinění a dokonce jim svou aplikaci prodali. Blizzard asi zaplatil slušnou sumičku.05.11.2015 13:03:15
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one