Battlefield 4 - první informace

bf4.png
Poslední dny se ve světě herních magazínů neřeší nic jiného, než z ničeho nic byl oznámený Battlefield 4. Máme také první informace o vydání a pár slov od výrobce, co bude nového?


Už před pár dny jsme Vás informovali, že ORIGIN od EA nabízel Battlefield 4 BETU za předobjednání MoH: Warfighter. Po několik hodinách tato zpráva z ORIGINU zmizela, jednalo se o chybu, nebo v tom bylo něco víc?

Po dlouhém spamování magazínů a pařmenů do EA se nakonec přece jen rozhodli podat oficiální prohlášení, které zní.

,,Ano, každý kdo si koupí Warfighter, tak dostane přístup do Battlefield 4 - BETA, která proběhne v Listopadu 2013. První odhady, kdy by mohl Battlefield 4 vyjít jsou polovina roku 2014.''

Takže si ještě počkáme. Rok 2014 je vážně za dlouho, ale co plány s Battlefield 3, těch DLC co mělo vyjít a neni na další díl po tří letech příliš brzo? I na to EA odpověděla.


"Frostbite 2 do roku 2014 povyroste o mega novinky a vylepšení, takže se dočmáme mnohem lepší hry, než byl Battlefield 3. I když to budou jen 3 roky po vydání trojiky, tak si myslíme, že naše možnosti dovolují a jsou připraveny na další díl, který jsme už pomaličku začali dělat."

Jak již dobře víte, v srpnu se koná Gamescom, kde by se alepsoň malá zmíňka o novém Battlefield 4 mohla ukázat, co myslíte Vy, je brzo na další díl, jde vůbec ještě něco vylepšeit kromě bugů, které měl třetí díl opravdu mnoho? Napište nám svuj nazor do komentářů.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6113"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Požadavky Battlefieldu 3 mi nedovolili si tuto skvělou hru zahrát ale právě šetřím na notebook který by mohl rozjet takovéto hry jako je tato ... Ale tuo hru jsem měl možnost si zahrát a myslím že jestli nějméně o polovinu udělají lepší hru než Battlefield 3 tak to bude úspěch ale u trojky byly ty bugy ale to se stává ... Těším se na rok 2014 a na nový Battlefield 4 smiley
vylepsil bych jen bugy a neco udelal s grafikou ptze existuje bf3 tools a ten vam nastavi hru tak aby jste ji mohli hrat na slapsich pocitacich ja mam silne pc hraju na ultra a napr.. schovam se do krovi nikdo mne nevidi ale nekdo s bf3 tool ma slapsi pc nevidi to krovi a vidi mne je to na pitel
no jo singe player by mali spravit lepši než u 3ky a keby sa im ešte podarilo zlepšit grafiku to by bolo super :D
měly by udělat lepší single player a určitě opravit ty bugy
12.04.2013 14:02:20
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one