Batman: Arkham City a Asylum se dočkají remasteru

Batman Arkham Knight.png
Remastery jsou poslední měsíce opravdovým hitem, dokazuje to také dnes čerstvě oznámená edice Batman: Arkham City a Batman: Arkham Asylum. Podívejte na oznakovací trailer a základní informace o tom, co se vlastně všechno změní a na co nového se můžeme těšit.
Trošku se to dalo čekat, naprosto odfláknutý poslední díl #Batman: Arkham Knight možná defitinitně pohřbil další nové díly. Jistotou však jsou díle předtím, Arkham City, tak Asylum se povedli a to Warner Bros Gaming dobře vědí. Oznámili tak dnes Batman: Return to Arkham edici, kde najdete oba zmiňované díly, včetně vydaných DLC za oficiálně prodejní cenu 50€.

Co nás ale dost překvapilo? Vydavatel se nejspíše bojí dalšího failu v podobně Arkham Knight a tak Return to Arkham vyjde pouze na konzole nové generace, PlayStation 4 a Xbox One. Remaster vyjde už 29.7. 2016.

A co že nás v připravované edici čeká nového? Samozřejmostí jsou například větší rozlišení (nejspíše 1080p) a 60FPS, to ale neni potvrzené. Jistota je přechod z Unreal Engine 3 na Unreal Engine 4, taková změna udělá hodně. Dočkáme se lepších animací, efektů (světla, stíny atd).18.05.2016 17:36:13
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one