Argo od Bohemia Interactive nakonec vyjde jako plná F2P hra

Project Argo.png
Čeští herní vývojáři z Bohemia Interactive už dávno představili svůj projekt, Project Argo, který těží z popularity Arma 3 jen na menších bojištích, do kterých se mimochodem dostaneme zdarma. Již dlouho se testuje, tomu by ale brzy měl být konec a Argo nakonec vyjde jako plná hra.
Koncem minulého roku české studio Bohemia Interactive oznámilo zajímavý #Project Argo, do kterého se mohla zapojit jen hrstka hráčů, prozatím šlo opravdu pouze o "projekt", chyběla tomu optimalizace, schopní hráči a celé to bylo takové hodně béčkové a to i přesto, že celý projekt byl postavený na základech #Arma 3. Hra nabídne multiplayerovou/kooperační akci 5vs5 v několika herních módech, Raid, Link a Clash, co jaký nabídne můžete vidět níže.

V Bohemce se však rozhodli z projektu udělat plnohodnotnou hru, tedy ne tak úplně, půjde o free-to-play model. A to i přesto, že jde o F2P model, ve hře nenajdete žádné microtransakce ani nic podobného, tvůrci pravděpodobně něco testují. A jak že chtějí vydělat? K dispozici bude také placená verze na 10€, která pomůže zafinancovat hru, dostanete exkluzivních 14 animací při konci "zápasu" a exkluzivních 22 skinů.

Argo vychází už 22.8. 2017 na PC (Steam). Tady ještě oficiální HW požadavky.21.06.2017 14:51:35
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one