Akční hra Darth Maul ze světa Star Wars možná vyjde

Darth Maul.png
Studio Red Fly před několika lety pracovali na akční hře Darth Maul pro LucasArts. Projekt byl však zrušen a tím šance, že tahle hra ze světa Star Wars nikdy nevyjde. Každopádně po několika letech se opět ozívá studio LucasArts a chce hru dokončit, to ale bez souhlasu Disney nepůjde.
Jak možná víte, LucasArts dříve vyvíjelo hry pro Star Wars, bohužel však majitel značky - Disney, nebyli spokojení s vývojem a jeho protahováním. Vzali tak vývojářské práva všem studiím a smlouvu dali EA. Tím bohužel skončil vývoj očekávaného Star Wars: 1313 a již zmiňovaného Dartha Maula. Zatím co se na (#Star Wars: 1313 pokračuje) jen pod jiným jménem a pod EA (tvůrci Dead Space), tak na Darth Maul se pracovat přestalo. Jenže LucasArts se nevzdává a v projektu pokračovali další roky. přesněji jejich projekt skončil v roce 2011, dnes mají další kus hry a nové vývojářské demo, které by rádi ukázali jak Disney, tak EA.

Pokud se hra Disney zalíbí, je velká šance, že #Darth Maul nakonec někdy vyjde. Níze můžete vidět poslední záběry ze "zrušeného" projektu Darth Maul.26.10.2015 23:24:00
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one