Loading

Články

7.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ac3.png
E3 odhalila desítky videí a mezi nimi byl také Assassins Creed. Povedlo se získat i video z MP, který samozřejmě neni pro hráče AC serie tak důležitý. Video má 8 minut a ukáže jeden z modů.
7.6. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
nfs.png
Nastupce a stejná značka Most Wanted žádnym způsobem nenavazuje na díl Most Wanted z roku 2005. Výrobce uvedl, že jde o přímé pokračování Burnou Paradise. Což by nemuselo být vůbec špatné.
6.6. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
d.png
Dyshonored se objevil na internetu ze dne na den. Nikdo o této hře neměl tušení a najednou přišlo tolik informací a dokonalej trailer. Nyní nám výrobce jak slíbil pořídil gameplay přímo na E3.
6.6. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
bf3.png
Armored Kill je jedno z mnoha DLC, které vyjdou pro Battlefield 3 a rozhodně neni poslední. EA a DICE jasně informovali, že BF3 se potáhne ještě dlouho, dnes tu pro Vás máme screeny z DLC.
5.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
sc.png
Včera jsme Vám posílali odkaz na první gameplay ze hry a dnes Ubisoft na E3 ukázal Trailer, který můžeme ohodnotit na velmi povedený. Podívejte se sami na hlavního agenta a jeho likvidaci nepřátel.
5.6. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
arma2dlcczech.png
Ano, je to tak, ačkoliv Arma III vyjde za pár měsíců, tak se druhý díl opět rozroste o DLC, které simuluje Českou armádu. Je hezké, že si Český výrobce vzpoměl i na nás. Čtěte více.
5.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
lp3.png
Lost Planet je známí především bojem v zimě a sněhu. Třetí díl nebude vyjímka. Monstra a další nestvůry čekají ve velmi pěkném provedení. Bude tak zajímavá i samotná hra? Více uvnitř.
5.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ds3c.png
Dead Space 3  a velké pokračování, o tom jsme Vás informovali před pár dny + dali první screen. Teď už screeny nebudou třeba. Máme zde první video ze hry - no spíše gameplay trailer.
5.6. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
w.png
O Warface toho už víme dost, viděli jsme i nějaký ten gameplay. No samozřejmě hra nemohla chybět na E3, kde nám představili gameplay trailer. Jen připomínám, hra poběží na CryEngine 3 a bude uplně zdarma.
5.6. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
f13.png
FIFA 13 vychází jak jinak než v září a EA GAMES nám ukazuje své typické video, kde představuje pohyb postav, fauly a přidržování protihráče a další. Nějak vělké změny od FIFA 12 nečekejme.
Spite inv 180.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one