Loading

Články

Úterý - 11.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Inferno.png
Valve oznámilo nově předělávanou mapu de_inferno už před několika měsíci. Až do dnes ale nebyla veřejnosti k dispozici. To se však změnilo další BETA aktualizací 1.35.5.3.rc, kterou si nyní můžeme vyzkoušet naprosto všichni, kteří vlastníme originální kopii.
Pondělí - 10.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Steve Ogg.png
Napadlo Vás někdy, jak by mohlo vypadat Grand Theft Auto doopravdy, popřípadě ve virtuálním světě? Tak jste pravděpodobně nebyli jediní, napadlo to i studio Corridor, kteří nahráli s opravdovým Trevorem (Steven Oggem) krátký filmeček, tohle musíte vidět.
Pondělí - 10.10. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
MMM.png
Od doby, kdy vyšla legendání Mafia 1 z roku 2002 už uběhlo obrovských 14 let, mezi tím však vyšla i dvojka, kterou ale svými názory pohřbila komunita téměř ihned. Přesto se prodal slušný počet kopií. Mafia 3 se sice prodává také velmi dobře, zpracováním a kvalitou je však někde jinde.
Pondělí - 10.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
skyrim.png
HW požadavky pro RPG remasteru The Elder Scrolls V: Skyrim. Hra vychází 28.10. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Pondělí - 10.10. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Star Citizen.png
Vývoj vesmírného simulatoru Star Citizen stále pokračuje, jen se tak trošku nestíhá, tvůrci si toho vzali na triko více, než jsou schopni opravdu udělat. Doplatí na to očekávaná kampaň pro jednoho hráče, která měla vyjít už letos. Bohužel, kdy vyjde je ve hvězdách, letos ale určitě ne.
Neděle - 9.10. 2016        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
FFXV.png
O PC verzi se Final Fantasy XV se mluví poměrně dluuho, možná od samotného začátku vývoje hry, který trvá už dlouhých 10 let. Každopádně se nyní po rozhovoru s ředitelem vývoje nevypadá vůbec dobře. Jakoby naznačil, že hra na PC nebude a jestli, tak za dlouho.
Neděle - 9.10. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Pokémon Go.png
Niantic Labs stále pracují na dalších novinkách a vylepšování hry Pokémon GO. Nyní zveřejnili nové informace ohledně přicházející aktualizace, která půlku komunity potěšila, tu druhou zase absolutně vůbec. Pojďme se společně podívat, co nás čeká.
Neděle - 9.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Counter Strike Global Offensive.png
Pokud jste někdy hráli legendu online střílečky Counter Strike 1.6, což věřím, že hráli, tak jste určitě minimálně několikrát zaprejovali na zdi, na zem, prostě kamkoliv. Tahle klasicka ale bohužel skončila u Global Offensive. Teď, po dlouhých letech se vrací, má však malý háček.
Pátek - 7.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
MAFIA 3.png
Jak jistě víte, některé hodně očekávané AAA tituly (podobně jako je i Mafia 3) mají vydané recenze už před samotným vydáním. Jenže 2K Games řekli, že žádné kopie pro recenzenty neposkytnou, pravděpodobně už asi víme proč. Hra má velké problémy, díky kterým je až nehratelná.
Pátek - 7.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Dungeon.png
EA po delší době aktualizovali sekci On The House na Originu. I pro tentokrát nabízejí starší hru. K dispozici zdarma je akční strategie Dungeon Keeper od Bullfog studia z roku 1997. Hra žádné světové recenze nedostala, každopádně pro Vás máme nějaké ukázky ze hry.
Pátek - 7.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
WRC 6.png
HW požadavky pro závodní rallye od Big Benu. Hra vychází 7.10. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou nízké na poměry roku 2016.
Pátek - 7.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Arktika 1a.png
Zdá se, že stále více herních studií se zaměřuje na virtuální realitu, Arktika. 1 je akční střílečka z první osoby vyvíjena exkluzivně pro Oculus Touch. Jisté náznaky už studio A4 Games dávalo před několika dny, kdy lákali záhadnými obrázky. Sci-fi střílečka oficiálně oznámena.
Pátek - 7.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Steep.png
HW požadavky pro sportovní simulator Steep od Ubisoftu. Hra vychází 2.12. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Čtvrtek - 6.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
GTA V.png
Rockstar Games si pravděpodobně mne ruce, protože Grand Theft Auto: V, přesněji GTA Online vydělává stále více peněz. Čím je starší, tím víc lidé kupují a utrácejí, celkem paradox, všechny hry to mají přesně obráceně. Každopádně pojďme se detailně podívat, kolik GTA vydělává.
Čtvrtek - 6.10. 2016           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Styx Shadow.png
Stealth adventura Styx: Shards of Darkness se ukazuje na prvních gameplay záběrech. Zdá se, že druhý díl prošel znatelným progresem, graficky i animačně se zdá být na lepší úrovni. V článku už více jak 8 minut nových záběrů.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one