Loading

Články

Úterý - 22.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Close to the Sun.png
Konečně se začínají objevovat i nové oznámené hry z Gamescomu 2017, po BioMutant a Age of Empires 4 tu máme hororovku Close to the Sun od indie studia Storm in a Teacup. Ten nás vezme na moderní obří loď, kde se začnou objevovat hodně podivné věci kolem. 
Úterý - 22.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
pbg.jpg
Jihokorejské studio Bluehole se očividně nezaměřuje pouze na úpravy obsahu či opravy chyb, do oka jim nepadly ani některé textury, jako například tyhle, které už brzy  poupraví tak, aby vypadaly realněji. Nafocené místa jsou z Polyany. V článku najdete před a po.
Úterý - 22.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
sdsdsdsd.png
Když už to vypadalo, že Microsoft víc neukáže, objevilo se milé překvapení. Na úplném konci vystoupení Gamescomu 2017 totiž oznámili pokračování zaběhlé série Age of Empires a remaster prvního dílu z roku 1997. Obě hry dostaly svoje trailery a remaster i datum vydání. 
Pondělí - 21.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Need for Speed Payback.png
EA nezapomnělo ani na závody Need for Speed, nejnovější trailer opět vypadá jak ukázka nejnovější části Rychle a Zběsile. V ukázce navíc uvidíte nové BMW M5, které začne Německá automobilka prodávat až v roce 2018. A jelikož snimi EA uzavřelo partnerství, BMW dopadne nejlépe.
Pondělí - 21.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Star Wars Battlefront 2.jpg
Očekávané Hvězdné Války a pokračování Battlefrontu od švédského DICE konečně nabídnou tolik vytoužené vesmírné bitvy. Že jsme je měli vidět na Gamescomu se vědělo, že ale EA ukáže rovnou necelých 13 minut, to jsme nečekali. Tak šup do článku a užijte si to.
Pondělí - 21.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
FIFA 18.jpg
EA si na Gamescom samozřejmě přichystala i pokračování série FIFA. Tu stejně jako minulé trailery odprezentuje Cristiano Ronaldo. Těšit se opět můžeme na spousty vylepšení a to i včetně hlediště, fanoušci budou nejdetailnější co kdy byli a budou součástí oslavy gólu.
Pondělí - 21.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Far Cry 5.png
O parádních 8 minut gameplay záběrů z Far Cry 5 se postaral Ubisoft zatím co se právě všichni soustředí na online přenos Electronic Arts. V necleých devíti minutách uvídte opět téměř všechno, od létání letadlem po souboje či komunikaci mezi hlavní postavou a psím kamarádem.
Pondělí - 21.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Biomutant.png
Rozruh kolem této hry byl už včera, kdy omylem někdo zveřejnil reklamu dříve, než samotné THQ Nordic hru oznámilo. O hře jsme už tedy věděli pár detailů, dnes tu však máme navíc třeba filmeček, který přiblíží tak trochu, co nás ve hře čeká. A známe i přibližný datum vydání.
Pondělí - 21.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PES 18.png
Ani Konami nechybělo na Gamescomu, stejně jako jiné studia se přidali ke stánku NVIDIA, kde ukázali samozřejmě PC záběry svých her. A Konami s sebou vzalo fotbalový Pro Evolution Soccer 2018, jsou to vůbec první záběry PC verze, které uvidíte. Jde opravdu o nejlepší verzi, která vyjde?
Pondělí - 21.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Gravel.png
Nová značka studia Milestone, off-roadové závody Gravel se po dlouhé době ukazují veřejnosti. Po více než půl roce se tvůrci rozhodli konečně něco ukázat, máme tu průměrný, minutový gameplay trailer, který popravdě ničím nenadchne. Milestone navíc oznámili přibližný datum vydání.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one