Loading
NOVINKA! Právě teď jsme spustili vlastní TS3 server, chcete vlastní místnost? Kontaktujte nás.

Články

Úterý - 13.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Far Cry 5.png
Na tohle jsme byli hodně zvědaví, poslední díly Far Cry šly mírně směrem dolů a hráči jim věnovali stále méně času. Jak si Ubisoft chce napravit svou reputaci? Zdá se, že o to stojí a hodně. Pět minut ze hry ukazuje prakticky všechno, na co by jste se zeptali. Podívejte se sami.
Pondělí - 12.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Crew 2.png
Ubisoft už přibližně před měsícem naznačil, že během konference E3 2017 oznámí pokračování ne zrovna úspěšných závodů The Crew. Každopádně, snad se tvůrci poučili z chyb a udělají pořádnou akční hru, která se vyvaruje problémům z prvního dílu. V článku info, ...
Pondělí - 12.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Bez názvu.jpg
Pamatujete na ty parádní souboje na lodích, které jsme prováděli v Assassin's Creed: Black Flag? Tak právě něco podobného Ubisoft nabízí. Hra Skull and Bones nás vyšle na mořské dobrodružství jak singleplayeru, tak PVP multiplayeru. V článku trailer a další info.
Pondělí - 12.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Playerunknown's Battlegrounds se na E3 2017 hodně předvedl! Ukázal, co nás čeká do budoucna a vše vypadá naprosto fantasticky. Zatím co současná beta toho moc nenabízí, tohle se zaručeně musí líbit každému, kdo tuhle právě oblíbenou akční hru hraje.
Pondělí - 12.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Minecraft.png
Microsoft se snaží udržet popularitu a aktivitu svého Minecraftu a vymýšlí další novinky. Ty hráče rozhodně potěší, plánuje se například propojení všech platforem, brzy vyjdou nové 4K textry a nový mód Super Duper, který můžete vidět ve 4K traileru v článku.
Pondělí - 12.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Crackdown 3.png
Bláznivá akce Crackdown 3 se po delší době hlásí, často se spekulovalo o jeho vydání, které Microsoft neustále odkládal, už to skoro vypadalo, že nevyjde. Každopádně nás dnes konference Microsoftu ujistila, že vyjde, a to už dokonce letos, PC verze se stále nezmiňuje.
Pondělí - 12.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Forza Motorsport 7a.jpg
Jeden z největších klenotů Microsoftu, série Forza dostala pokračování s dílem Motorsport 7, která nabídne nejvíce realistické prostředí, jaké kdy série měla. Závody poběží ve 4K při 60FPS a to i na konzoli Xbox One X. V článku trailer, gameplay záběry a datum vydání.
Pondělí - 12.6. 2017        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Ashen.jpg
Microsoft při své konferenci oznámil i zatím skvěle vypadající RPG hru Ashen od doposud ne moc známého studia Aurora44, které funguje zatím jen pouhé 3 roky. Podle oficiálního webu jde o jejich první připravovanou hru, jak tohle malé studio oddebutuje s hrou Ashen?
Pondělí - 12.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
State of Decay 2.png
Dočkala se i zombie hra State of Decay 2, o které se tvůrci nezmínili jak je rok dlouhý, a to doslova. Naštěstí je dlouhé mlčení pryč a my si můžeme vychutnat zcela nový gameplay trailer, který prozradil i datum vydání, ten moc nepotěší, letos se hry nedočkáme.
Pondělí - 12.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Life is Strange 2.png
Oblíbená adventura Life is Strange opravdu dostane pokračování, teď už to je oficiálně. Square Enix jako vydavatel hru představil na E3 a vlastně potvrdil spekulace, o kterých jsme nedavno psali. Celkem vyjdou tři epizody, z toho první už letos v Srpnu. Trailer a info v článku.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one