Loading

Články

Pátek - 5.8. 2016       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
BM.png
Před několika dny EA SPORTS představilo detailně italský Juventus, který bude jedním z hlavních partnerů FIFA 17. Dalším je německý Bayern Mnichov, který se stejně jako Juventus dočká dokonalého vymodelování a to včetně detailního 3D stadiónu Alianz Arény.
Čtvrtek - 4.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Paragon.png
MOBA hra Paragon od Epic Games se každou chvíli rozrůstá o nové hrdiny, tou poslední je díky last updatu víla Fey. Tu už si můžete všichni, kteří máte přístup zkusit. Podívejte na nové video, které Vám ji dostatečně představí. 
Středa - 3.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
WoW Legends.png
Další datadisk pro legendární World of Warcraft se pomalu blíží, k dispozici bude pro celý svět už za několik málo týdnů. Na oficiálním YouTube kanálu se objevilo hned 7 minutové video ze hry v pořadí už 6 DLC. Jsou zde zasazeny všechny hlavní novinky.
Úterý - 2.8. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
For Honor.jpg
HW požadavky pro TPS akční hru For Honor od Ubisoftu. Hra vychází již 14.2. 2017  pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2017.
Úterý - 2.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Windows 10.png
Operační systém Windows 10 je oficiálně venku už rok. Microsoft tak slaví svůj první rok. Dle ofiko vyjádření - úspěšný rok. O Windows 10 byl obrovský zájem a to i především díky upgradu zdarma. Dnes se ale podíváme, co za velký update se k nám blíží, vyjít má už dnes.
Úterý - 2.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Pure Farming 17 The Simulator.png
Tak to vypadá, že Techland, tvůrci Dying Light či Dead Island nepracují pouze na akčních hrách, před několika málo hodinami totiž oznámili dost nečekaně vlastní simulator farmění. O hře toho zatím moc nevíme, trochu toho ale prozradil první, oznamovací trailer.
Úterý - 2.8. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
outlast 2.png
Očekávaný hororový zážitek Outlast 2 od Red Barrels studia byl odložen o několik měsíců. Původní datum vydání byl naplánovaný na podzim 2016, dnes jsme se však díky oficiální zprávě dozvěděli, že Outlast 2 byl odložen az na rok 2017. Proč hra byla odložena?
Pondělí - 1.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Harry Potter GO.png
Niantic Labs se proslavili ne jednou, Pokémon GO není zdaleka jejich první hrou a ještě tak úspěšnou. Před několika roky vydali například Ingress, který byl na stejné bázy jako právě vydaný Pokémon GO. Nyní oficiálně sami tvůrci potvrdili, že dostali práva na hru ze světa Harryho Pottera.
Neděle - 31.7. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Sea of Thieves.png
Multiplayerová multiplatformní pirátská hra Sea of Thieves byla oznámena na letošním E3 2016 Microsoftem, o hře jsme se toho moc nedozvěděli, vidět jsme mohli snad jen pár minut záběrů ze hry. Dnes tu máme další vývojářské demo zaznamenané na videu. Tady je necelých 8 minut.
Neděle - 31.7. 2016       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Pokémon GO.png
Mobilní hra Pokémon Go od Niantic studia a Nintenda vyžaduje neustále připojení k internetu, a že si mobilních dat nevezme malé množství, mohou to být až desítky denně. To samé platí u baterie, je to opravdový žrout a my se Vám pokusíme poradit, jak ušetřit jak data, tak prodloužit baterii.
Sobota - 30.7. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Rollercoaster Dreams.png
Už Vás štve nekonečné čekání na Rollercoaster Tycoon World, které je neustále odkládáno? Potom by Vás mohl potěšit právě oznámený titul Rollercoaster Dreams, který vyjde už za pár týdnů a nabídne stejné možnosti, jako konkurence + si jej užijete v PlayStation VR.
Sobota - 30.7. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
PlayStation VR.png
To, aby jste si mohli bezproblémově hrát s headsetem PlayStation VR nepotřebujete pouze konzoli PS4, ale také dostatečný prostor kolem sebe, naštěstí to nemusí být nic velkého a pravděpodobně to má každý z Vás doma. Důležitá je také vzdálenost Vás a PS4.
Pátek - 29.7. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Quake 1.png
První díl Quake vyšel před dlouhými 20 lety, svoji základu fanoušků si našel a tak se rozjela velká série, která by měla pokračovat nedavno oznámeným dílem Quake: Champions. Nyní se ale vrátíme k prvnímu dílu, který se předělává do Unreal Engine 4 a nevypadá vůbec špatně.
Pátek - 29.7. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Darksiders remaster.png
Nordic Games na svých oficiálních stránkách oznámili, že plánují vydat remaster prvního dílu Darksiders pro PC a konzole PlayStation 4, Xbox One a Wii U. Dozvěděli jsme se také první detaily, které by měly v remasteru být, známe také datum vydání nebo prodejní cenu.
Pátek - 29.7. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
LOTV.png
Už několik let se módeři snaží vytvořit StarCraft 2 ve stylu World of Warcraft, je to spíše pro hráče, kterým se líbí StarCraft, ale nemusejí strategie. Máme pro Vás návod, jak se do otevřené BETA verze zapojit zcela zdarma, a nepotřebujete ani koupenou verzi StarCraft 2.
Civilization VI ke stažení
Civilization VI ke stažení
Watch Dogs 2 PC DVD.png
Dishonored 2.png
Call of Duty Infinite Warfare PC DVD.png
Skyrim Special Edition PC DVD.png
Titanfall 2 PC DVD.jpg
Battlefield 1 ke stažení
Battlefield 1 ke stažení
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one