Loading

Články

Sobota - 15.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Battlefront 2.png
Každoročně očekávané Star Wars: Celebration pomalu končí a dnes se můžeme těšit na plnohodnotný trailer dalšího dílu Star Wars: Battlefront od švédského studia DICE. A ta chvíle právě nastala. Dnes ve 20:30 se na něj můžete podívat třeba u nás v článku živě.
Sobota - 15.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Battlefield 1.png
Electronic Arts překvapilo. Dnes se nově v trial verzích na Originu objevilo parádní Battlefield 1, to znamená, že pokud jste do teď Battlefield nehráli, máte možnost. Zdarma je prvních 10 hodin zábavy, což na vyzkoušení hry rozhodně stačí. Hru už můžete stahovat nyní.
Sobota - 15.4. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
CS GO.png
Valve se před pár dny podívalo do Číny, kde představilo několik zajímavých novinek ohledně budoucnosti Counter Strike: Global Offensive, jakožto nejhranější hry na Steamu. Očekávat máme nové herní mapy nebo přechod na zcela nový Source 2 Engine.
Sobota - 15.4. 2017            Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Star Citizen.jpg
Vývoj Star Citizen stále pohodlně pokračuje, tvůrci v nejnovějším deníčku popisují novinky aktualizace 3.0.0. a zveřejňují nádherné záběry ze hry. Jsou sice jen na čtyřech záběrech, ale rozhodně potěší všechny, kteří se na hru těší stejně jako my.
Pátek - 14.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Star Wars Battlefront 2.png
Celkem nečekaně se dnes objevil na Star Wars: Celebration 2017 teaser trailer na Battlefront 2 od DICE. Před několika hodinami jsme mohli vidět teaser trailer na filmovou epizodu jmenující se The Last Jedi. Dnes už jsme žádné trailery nečekali, no přeci jen se objevil.
Pátek - 14.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Starwd.jpg
Fanoušci Star Warsu, neboli hvězdných válek právě musejí prožívat žně. Už 24 hodin totiž probíhá každoroční Star Wars: Celebration. Na něm se vždy dozvíme nejnovější informace z tohoto světa, jako například nyní. Máme tu teaser jak na film, tak hru. Obojí vychází letos.
Pátek - 14.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Instagram.png
Sociální síť Instagram se těší stále větší oblibě. A protože video hry jsou občas zároveň i uměleckými díly, rozhodli jsme se, že pro Vás připravíme vlastní oficiální účet @spite.cz. Co zde budeme přidávat? Nemusíte se bát dlouhých článků nebo časté aktivity. Čtěte více.
Pátek - 14.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Prey.png
Je to sotva 24 hodin, co Bethesda oznámila demo verzi sci-fi hry Prey pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Všechny samozřejmě zaskočilo, proč sakra nebude PC verze, která je co se týče demo verzí nejdůležitější. Tvůrci na to mají jednoduché vysvětlení, a asi mají pravdu.
Čtvrtek - 13.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Fallout 4 VR.png
Společnost, stojící za procesory a grafickými kartami AMD měla tu šanci vidět vývojářské demo Fallout 4 VR, které spatří světlo světa už letos. Podle nich jde o naprosto revoluční kousek, který by neměl chybět žádnému fanouškovy ve sbírce.
Čtvrtek - 13.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Call of Duty WW II.png
Je to téměř měsíc, co se na internet dostaly fotografie plakátů, které údajně zachycují marketingovou část nového Call of Duty, které má dostat podtitul WW II, tedy druhá světová válka. Teď pravděpodobně unikl další plakát, tentokrát však rovnou datem vydání.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one