Loading

Články

Středa - 14.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Cyberpunk 2077.png
Na Cyberpunk 2077 od tvůrců The Witcher 3 se naplno pracuje už několik měsíců, přesto nás vývojáři ujišťovali, že vývoj hry je teprve v plenkách a jen tak se ho nedočkáme. Říkali to však začátkem letošního roku. Švédský obchod nyní možná prozradil, kdy skutečně vyjde.
Středa - 14.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Turtle Rock Studios.png
Herní studio Turtle Rock, tvůrci parádní kooperační hry Left 4 Dead, která se hraje prakticky do dnes a méně úspěšnější kooperace Evolve, pracuje na nové hře. Už teď se podařilo zjistit, že pravděpodobně půjde o free-to-play fantasy hru. Známe také přibližný datum vydání.
Úterý - 13.12. 2016        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Need for Speed.png
Pouze EA, co se videoher týče mělo výhradné právo používat vozy Porsche dlouhých 10 let. Tahle exkluzivita ale letos končí, informuje o tom samotná automobilka, EA zatím mlčí. A co že to znamená? Otevřou se brány dalším hrám, které budou moct přidat modely Porsche.
Úterý - 13.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Resident Evil 7.png
Před několika hodinami zveřejnilo Capcom TV reklamu na svém YouTube, jde sice jen o sestřih již zveřejněných gameplay trailerů, i tak Vás dokáže vyděsit až až. Zdá se, že Outlast dostane pořádného konkurenta. Jinak můžete stahovat demo už i na Xbox One.
Úterý - 13.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Call of Duty Infinite Warfare.png
Nejnovější díl Call of Duty s podtitulem Infinite Warfare od Infinity Ward je co se týče prodeje naprostý propadák, ani ne tak mezi letošními hrami, ale spíše v sérii Call of Duty, prodalo se nejmíň kusů za posledních xx let. Activision to vidí a tak spouští free trial jak pro single, tak multiplayer.
Pondělí - 12.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Enlisted.png
Tvůrci úspěšné free-to-play letecké hry War Thunder dnes oznámili další válečnou hru, tentokrát FPS střílečku, taktéž z dob druhé světové války. Hned ze začátku Vás ale upozorňujeme, nečekejte nic ve stylu AAA her jako Battlefield, jde o malý projekt, který toho moc nenabídne.
Pondělí - 12.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
dota2.png
Dnes 12. Prosince Valve vydalo aktualizaci 7.00, která přináší hned několik změn. Ty se týkají jak uživatelského rozhraní, tak změn ve hře, tam se změna dotkne napříkad talentů a statistik. S novou aktualizací dorazila také nová postava Monkey King.
Neděle - 11.12. 2016           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Morphie's Law.png
Jednou za čas se objeví FPS střílečka, kterou člověk jen tak ještě nikdy neviděl a neměl ani tušení, že taková hra bude. My Vám dnes představujeme Morphie's Law, FPS střílečku od indie studia, kde se rozhodně pobavíte a odreagujete, jako dlouho ne.
Neděle - 11.12. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Bulletstorm.png
HW požadavky pro akční FPS hru Bulletstorm (Remaster). Hra vychází 7.4. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou nízké na poměry roku 2017.
Neděle - 11.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Film Assassins Creed.png
Premiéra filmu Assassin's Creed je téměř za rohem a Century Fox jakožto vydavatel filmu dnes zveřejnil finální trailer, v něm neuvidíte prakticky nic nového, více méně jde o záběry, které se k nám dostaly poslední měsíce. Rozhodně to ale vypadá na pořádnou asasínskou akci!
Sobota - 10.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
NFS 2015 MOBILE.png
Minulý rok EA vydalo mobilní Need for Speed s podtitulem No Limits, nešlo o nijak revoluční díl, zkrátka jsme dostali to, co každý rok od spousty společností. Jednu výjimku teď ale hra má, EA oficiálně hře přidalo podporu VR. Podívejte na gameplay trailer.
Sobota - 10.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Battlefront 2.png
Už příští rok v zimě se dočkáme pokračování Star Wars: Battlefront od EA a DICE, to už dlouho víme, co však je pro nás novinkou - druhý díl dostane plnohodnotný singleplayerový zážitek. Sám šéf osobně prohlásit, že Star Wars miluje a příběh zkrátka chce. 
Sobota - 10.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Titanfall 2.png
EA s Respawn studiem již od včera spustili double XP víkend nedavno vydané fps střílečky Titanfall 2. Využijte akce a nasbírejte si další zkušenostní body pro získání dalších věcí a přibližte se více vrcholu. Akce potrvá už pouze do zítra (11.12. 2016). 
Sobota - 10.12. 2016           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Wildlands.png
Když otevřený svět, tak pořádný, řekli si pravděpodobně tvůrci Ghost Recon: Wildlands. Vůbec po prvé od své bohaté série hra dostala open-world a zatím vypadá opravdu skvěle. Ubisoft před několika hodinami zveřejnil detailně dvě mapy, které prozradily několik detailů o hře.
Pátek - 9.12. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
FIFA.png
Vítáme Vás opět u našeho speciálu - Nahlédněme do historie a připomeňme si, jak šla evoluce nejznámějších, největších a nejoblíbenějších herních sérií vůbec. Tentokrát jsme pro Vás vybrali legendární sérii FIFA, která dá se říct, nemá dnes již pořádného konkurenta. 
Katalog her spravuje:
Spite (3).png

SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one