Loading

Články

Čtvrtek - 20.11. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
dai.jpg
Dragon Age: Inquisition všel před několika dny a my jsme samozřejmě zvědavý, jak si vedl v recenzích. Jeho minulé díly dopadly velmi dobře, a co zatím ten poslední na Frostbite 3 enginu? To už se můžete podívat v článku, prozradíme Vám, že si vedl velmi dobře.
Čtvrtek - 20.11. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
Lineage 3.jpg
Série Lineage byla vždy oblíbenou RPG ve světě. Poslední díl, který vyšel v roce 2007 už zkrátka potřeboval pokračování a to je právě tady. Dozvěděli jsme se první informace, o hře, na jaké platformy Lineage vyjde nebo kdy tvůrci chystají spustit BETA verzi.
Čtvrtek - 20.11. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
sd.jpg
HW požadavky pro Akční hru Metal Gear Solid: Ground Zeroes. Hra vychází 18.12.. 2014 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vyšší na dnešní poměry.
Čtvrtek - 20.11. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
chivalry.jpg
Tento víkend si pro nás Steam připravil další hru pro hraní zdarma. Od pátku až do pondělí ráno si můžete úplně zdarma zahrát RPG - Chivalry: Medieval Warfare. Ta dostala celkem dobré ohodnocení i celosvětově, vyhoupla se na krásných 7.9 / 10. 
Středa - 19.11. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
gtav.jpg
Rockstar posledně přidal bonus, který do dnešního dne ještě nikdo nevyzkoušel, bude to překvapivá novinka i pro všechny velké fanoušky Grand Theft Auto: V. Novinka spočívá v halucinacích, zkuste sníst bonusovou rostlinu, která Vás změní na nějaké ze zvířat. Více v článku.
Středa - 19.11. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
gtav.jpg
Stejně jako vždy, se nejočekávanější next-genové hry porovnávají mezi sebou. Dnes je na tom jednoznačně lépe PlayStation 4, kde uvidíte rozdíl na první pohled o oproti Xbox One. Máme pro Vás jednoduché srovnání dvou obrázků vegetace a video srovnání.
Středa - 19.11. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
denuvo.jpg
Pravděpodobně jste už slyšeli o zcela nové verzi proti-pirástské (DRM) ochrany DENUVO, která zatím úspěšně chrání 3 vydané hry ze 3. Jenže jak se ukázalo, taková ochrana Vám může pěkně oddělat Vaší RAM nebo SSD disky. Více si o tom povíme v článku.
Úterý - 18.11. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
yeti far cry 4.jpg
Pokud už jste nějakou hoďku hráli Far Cry 4, určitě jste zavítali do velkých promrzlých hor, kde je sotva vidět na cestu, o to hůř, když tam možná někde běhá Yeti, minimálně trailer něco trošku zachycuje, mrkněte se na video nebo napište, kde jste jej potkali.
Pondělí - 17.11. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
gtav.jpg
Očekávaná next-gen verze parádního Grand Theft Auto: V právě dorazila, redaktoři ze zahraničí měli tu šanci si GTA už zahrát, opět samozřejmě vyzkoušeli celou hru a to včetně nového FPS modu, hledání nových zvířat a další. Jenže jak oznámkovali hru? Na to se podívejte v článku.
Pondělí - 17.11. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
fc4 (1).jpg
Mnoho hráčů se setkalo s problémem, neukládají se Vám pozice ve hře a nejde zobrazit mapa, je zkrátka černá, my pro Vás máme to nejjednodušší řešení, které je 100% funkční a odzkušené. Stačí Vám k tomu jeden download a malá úpravička ve spouštění aplikace.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one