Loading

Články

Čtvrtek - 28.8. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
gtav.jpg
Už nějakou dobu se spekuluje o vydání next-genového Grand Theft Auto: V pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Mluvilo se o konci října až 31.12. 2014. Hned na to všichni obchodníci umístili cenovku s datem vydání na Listopad. To se zdá ale asi nebude pravda. GTA V možná až v roce 2015.
Čtvrtek - 28.8. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
gtaonline.jpg
Přesněji mluvíme o Grand Theft Auto: Online a hráči s konzolí PlayStation 3 - 12 GB. Vše až do posledního bezplatného DLC fungovalo jak mělo, ovšem Flight School už je zase něco na víc a PS3 12 GB už nějak moc nestíhali. Teď to máme oficiálně od Rockstaru. Čtěte více.
Čtvrtek - 28.8. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
cod.png
Nové video z právě připravovaného dílu Call of Duty: Advanced Warfare ukazuje zbraně, s kterými si budem moci hrát. Video je samozřejmě z multiplayeru, kde tyto zbraně využijeme mnohem lépe než v kampani pro jednoho hráče. Nás zaujala zbraň z 2:28, totální terminátor!
Čtvrtek - 28.8. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
sky.jpg
Možná už jste slyšeli o hře Skyforge, kterou oznámila před nějakou dobou stránka My.com. Bude Free-to-play a nyní se objevil konečně delší gameplay záběr, pochází z Gamescom 2014 hraný na PC. Pokud se Vám hra zalíbí, můžete zkusit registraci do beta verze, která začne již brzy.
Čtvrtek - 28.8. 2014        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
deliverance.jpg
Přichází již 7. vývojářský deníček, ke kterému samozřejmě něco málo řekne také Warhorse studio. Dnes se podíváme na tvorbu vlastní hudby do hry a dozvíme se něco o motion-capture + změny velikosti mapy. Warhorse také láká na brzké spuštění ALPHA verze, nejspíše přes Steam.
Čtvrtek - 28.8. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
metro.jpg
Série Metro je určitě kvalitní hrou, tak knihou. Proto by bylo překvapením, kdyby se tak dobře prodávaná série nedočkala také třetího dílu. Něco už se pomalu šušká. Podle serveri ITC.ua by jsme se mohli dočkat již brzkého oznámení hry. Více v článku.
Středa - 27.8. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
srv.jpg
To, že se dočkáme pátého dílu do série Saints Row bylo nejspíše jasné. Už se o něm začíná pomalu mluvit, nejdříve přišly spekulace o tom, že se asi něco chystá, potom přišel rozhovor s šéf designérem a teď se tvůrci chystají oznámit něco nového, bude to právě Saints Row: V ?
Středa - 27.8. 2014        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
nhk15.jpg
Těšíte se na NHL 15 a už se nemůžete dočkat? Máme pro Vás skvělé zprávy, EA SPORTS totiž dnes vydali hratelnou demo verzi pro PlayStation 4 a Xbox One. Platformy PlayStation 3 a Xbox 360 někdy příští týden. Co demo obsahuje + nové video v článku.
Středa - 27.8. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
poken tournament.jpg
Vše, co se točí kolem Pokémonů zahltí vždy celý svět. Hráči neustále čekají na skvělou hru ze světa Pokémon a stále nic a nic, vždy jen malé béčkové hry pro Nintendo. Teď se ale doufejme dočkají i další platformy, byla oznámena bojovka Pokkén Tournament. Podívejte na Trailer.
Úterý - 26.8. 2014         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
fable.jpg
Série Fable byla vždy singleplayerovou záležitostí, ovšem očekávaný díl Legends již nabízí kooperační mutliplayerové dobrodružství, což nás trošku mrzí, přesto tvůrci slibují dobrý zážitek a vše, co jsme měli rádi. Zkuste registraci do beta verze Legends.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one