Loading

Články

Pondělí - 23.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Project Porpheus.png
Stejně, jako dnes většina herních vývojářů a ne jen těch, se připravuje na virtuální realitu, tak i Sony. Ti již nějakou dobu tvoří brýle jmenující se Project Morpheus. To už víme, ale to, že poběží minimálně při 90 snímcích za sekundu, to se až do dnes nevědělo. 
Pondělí - 23.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Pokud hrajete Star Wars: Battlefront od DICE, možná jste si v online bitvách všimli, že tam běhají lidé, kteří ne a ne umřít. Bohužel však nejde o cheatery, jak se mnozí domnívali, jde o velkou chybu, kterou vývojáři vydali společně s hrou. Podívejte, jak takovou nesmrtelnost "získat".
Pondělí - 23.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Just Cause 3.png
HW požadavky pro akční FPS hru Just Cause 3.  Hra vychází 1.12. 2015 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vyšší na dnešní poměry.
Pondělí - 23.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
XCOM 2.png
2K před několika měsíci, tedy přesněji 1.6. 2015 oznámili pokračování XCOM série. Ukázali první trailer, několik obrázků a celkově představili hru. Bohužel jsme se však 31.8. 2015 dozvěděli, že hra byla odložena na rok 2016. Dnes tu po delší době máme zprávu, která ukzauje lokace ve hře.
Neděle - 22.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
PES 16 f2p.png
EA jednou přišlo s FIFA: World, což byla FIFA online zdarma, mohli jste hrát FIFU jak se Vám zlíbilo přes Origin, dosrávali jste dovednostní body atd. Jenže EA FIFU po nějaké době zrušilo a ihned se ozval hlavní konkurent Konami, pracují na F2P verzi PES?
Neděle - 22.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Ylands.png
Před 10 dny jsme Vám psali o nové hře Ylands od českých tvůrců ARMA 3. První dojmy z oznámení nebyly vůbec špatné, hra již ale vstoupila do early access (předběžný přístup) a tak se na internetu objevují první video. Teď tu pro Vás máme dlouhých 80 minut ze hry.
Pátek - 20.11. 2015          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Steam magazine.png
Podobně jako každý víkend, tak i tentokrát si pro nás Steam připravil dáreček v podobě hry zdarma. Tento víkend si můžeme vyzkoušet českou hru Space Engineers, která je zatím v early access. Zahrát zdarma si můžete až do pondělí ráno.
Čtvrtek - 19.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Sparrow.png
Už nějakou tu dobu víme o připravované hře Paragon od Epic Games, Ti nám hru představili už začátkem Listopadu, bohužel však neprozradili, o jakou herní kategorii půjde, o co vlastně půjde nebo co vlastně čekat. Jen mám pomalu představují hrdiny ze hry, dnes došlo na Sparrowa.
Čtvrtek - 19.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
New World.png
Jste fanoušky post-apokalyptických her, jako například STALKERA nebo Falloutu? Potom by Vás čerstvě oznámené MMO Pangaea: New World mohlo zajímat. Vývojáři se inspirovali právě zmiňovanými hrami, do toho ještě přidali kus Lineage a EVE. Podívejte na záběry z alphy.
Čtvrtek - 19.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Rainbow Six Siege.png
Mrzí Vás, že jste se nedostali do uzavřené BETY před několika týdny v očekávané taktické akci Rainbow Six: Siege? Potom pro Vás máme, nebo vlastně, Ubisoft pro Vás má skvělé zprávy, již brzy bude spuštěna otevřená beta, kam se můžete připojit naprosto všichni.
7.5 / 10  State of Decay 2
8.5 / 10  Frostpunk
9.5 / 10  God of War
9.0 / 10  Far Cry 5
8.0 / 10  A Way Out
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one