Loading

Články

Středa - 15.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
hearthstone.jpg
Hearthstone karetní hra se stala nejoblíbenější karetní hrou vůbec. Ani samotný Blizzard dle svých slov neočekával tak obrovský zájem o hru. Hearthstone již nyní hraje více jak 20 miliónů lidí po celém světě. Pokud Vás štvalo, že karty zatím nejsou na mobily, tak je tu máte!
Středa - 15.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
gta v.jpg
Originální verze Grand Theft Auto: V má spousty problémů. Začalo to špatným jménem ve Windows (tedy dle Rockstaru máte špatné jméno) a pokračuje to dále dalšími nesmyslnými errory. Dnes si ukážeme ty nejčastější a možné se i Vám podaří GTA V konečně rozjet.
Úterý - 14.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
gta v.jpg
Chcete si Grand Theft Auto: V trošku zjednodušit nebo si vyhrát? Potom využijte několik zajímavých cheatů pro singleplayerovou část hry. Můžete si například změnit počasí, změnit gravitaci, nacheatovat si několik pěkný aut či motorek nebo doplnit zdraví či přidat si padák.
Úterý - 14.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Black Ops 3.png
První teaser trailer, který Activision společně s Treyarchem připravili vůbec nic neřekl, tedy na první pohled jsme mohli vidět pouze točící se nějaké znaky. Jenže ty znaky něco znamenaly a my nyní víme co. Byly to souřadnice na realná místa, která uvidíme v Black Ops 3, jaká to jsou?
Úterý - 14.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
AMD NVIDIA.png
Chcete, aby Vám očekávané Grand Theft Auto: V jelo na Vašich grafických kartách od NVIDIA a AMD ještě lépe? Potom neváhejte a stahujte ovladače přizpůsobené právě téhle gangsterské akci. V článku míte odkazy na různé grafické tipy a verze.
Úterý - 14.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
gta v.jpg
Tolik let, tolik odkladů a Rockstar udělá tak banální a školáckou chybu, že to se jen tak nevidí. Máte originální Grand Theft Auto: V a nejde Vám ani za boha nainstalovat úvodní 5 GB update? Tak si pozorně přečtěte pokračování článku, není to Vaše chyba, ale Rockstaru. 
Úterý - 14.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
gta v.jpg
Dnes jsme narazili na velmi povedené srovnání verzí PlayStation 3, PlayStation 4 a PC z Grand Theft Auto: V. Je opravdu PC verze tak úžasná, jak ji Rockstar Games prezentují? To už posuďte sami, obrázky jsou ve vysokém rozlišení.
Pondělí - 13.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
halo onlíine.jpg
Doufali jste, že by mohlo ještě někdy vyjít Halo pro PC? Tak pokud žijete v Rusku, máme pro Vás skvělou zprávu, ikdyž jsme Vás už o Halo: Online informovali a něco napsali, dnes jsme měli možnost vidět dvě nová videa v rozlišení 1080p při 60FPS a vypadají skvěle!
Pondělí - 13.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
super mario FPS.jpg
Teď Vám možná ukážeme věc, kterou by jste nečekali. Super Maria jsme mohli vidět už v několika různých verzích, 3D, 2D a další a další, ale z pohledu první osoby, kdy běžíte na první pohled ve velmi hezkém grafickém zpracování a samopalem v ruce, to jste ještě určitě neviděli a nám se moc líbí!
Neděle - 12.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
POETA.jpg
Bavila nebo baví Vás free-to-play hra Path of Exile? Potom by jste neměli vynechat její rozšíření. Už nyní se můžete přihlásit do uzavřené beta verze, která proběhne už za několik málo dní. Odpočet můžete sledovat na ofiko stránkách. V článku video, obrázky a odkaz na betu.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one