Loading

Články

Středa - 9.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Fallout 4.png
Na tuhle zprávu asi čekají všichni fanoušci série Fallout a samozřejmě také Ti, co na Fallout nedají dopustit. Jak jsem se již před několika dny dozvěděli, Fallout 4 bude obsahovat více textů, než Fallout 3 a Skyrim dohromady, a Čeština?
Středa - 9.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
FIFA 15.png
A je to konečně tady! Jeden z nejočekávanějších herních simulátorů - FIFA 16 vydala demo verzi pro všechny hlavní platformy. PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 a Xbox 360. V článku se detailněji dozvíte, co všechno nás v demo verze čeká.
Pondělí - 7.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
alchemilla.jpg
Už v lednu jsme Vám oznámili pokračování série Silent Hill, šlo tedy o menší mód Alchemilla, který se stal ale celkem populárním a to i především tím, že byl zdarma a stále je. Později však vyšla také čeština v textovém provedení. Před několika dny ale vyšel i český dabing - a je zdarma!
Neděle - 6.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
mad max.jpg
Hře Mad Max chybí opravdu snad jen jedíná věc, a to je český překlad. Sice některé stránky uvádějí češtinu, každopádně je to asi omyl, český překlad oficiálně nevyšel. To už by se ale za pár měsíců mohlo změnit, na češtině se totiž již pracuje - neoficiálně, více v článku.
Sobota - 5.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
FIFA 15.png
Dnes se podíváme na žebříček 10 nejlepších hráčů z FIFA 16, kdo je na úplné špici, bude to klasicky Messi nebo ho Ronaldo konečně předčí? A kdo je zbytek? To už v článku, ze začátku Vám jen prozradíme, že desátý nejlepší má pořád skóre 88, což je dost.
Sobota - 5.9. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
ROTTR.png
Nejspíše Vás už napadlo, jak bude vypadat Rise of the Tomb Raider na staré generaci konzolí Xbox 360 a PlayStation 3. Zatím co jsme mohli doposud vidět pouze ty XONE, teď tvůrci ukázali první obrázky pocházející z Xbox 360 verze. Nějak extra rozdíl v tom asi nebude.
Pátek - 4.9. 2015        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
KF2.png
Tento víkend si pro nás Steam připravil další hry pro hraní zdarma. Od pátku až do neděle večer si můžete úplně zdarma zahrát akční hru EVOLVE a Killing Floor 2. Obě hry dostaly zcela odlišné recenze, zatím co jedna má na výbornou, druhá průměr.
Pátek - 4.9. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Kingdom Come Deliverance.png
Česká RPG, Kingdom Come: Deliverance pomalu pracuje také na pěstním souboji, který je vlastně možná už hotov a čeká na vložení do nějakého z dalších updatů. Ukázka má pouze několik málo sekund, každopádně i tak vypadá velmi dobře.
Pátek - 4.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Film GTA.png
Před několika měsíci jsme Vás informovali o tom, že televize BBC začíná s natáčení dokumentárního filmu o série Grand Theft Auto, kde si hlavní roli zahraje protagonista Harryho Pottera, Daniel Radcliffe. Dnes můžeme vidět vůbec první materiál z dokumentu.
Úterý - 2.9. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
mad max.png
Jednou za čas se podíváme na recenze těch nejočekávanějších her, tentokrát se dostalo i na videoherního Mad Maxe, který vyšel 1.9. 2015 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hra si nevedla špatně, nejlépe ale také ne.
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one