Loading

Články

Pondělí - 18.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
BETA verze The Division běží na plné obrátky, jde o dost sledovanou hru a nás potěší každá nová minuta ze hry. Teď tu máme více jak 50 dlouhých minut. Vše je zaznamenáno z Xbox One verze. Ukázka na nás působí dost chaoticky.
Pondělí - 18.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Cave.png
Dnes se na stránkách Ubisoftu, v podrubrice Far Cry: Primal objevila dost zajímavá soutěž. Myslíte, že máte na to přežít v jeskyni daleko v horách? Pojďte si o soutěži přečíst více + je k dispozici promo video.
Pondělí - 18.1. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
To, že bude ve hře Manhattan už víme dávno dávno, vlastně tam by měl celý příběh The Division začít. Proč ale mluvíme o Brooklynu? Vždyť ten se ve videu The Division ukázal jako první. V roce 2013 na E3 Ubisoft prezentovali gameplay - ten se odehrával právě tam.
Pondělí - 18.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
Hráči do dnes nevědí, jak velkou mapu nabídne připravované MMO od Ubisoftu, The Division. Teď jeden z hráčů vyfotil herní mapu z BETA testu, je dostatečně velká? Hráči se na internetu nemohou shodnout, zda-li je malá nebo dostačující, co myslíte vy?
Pondělí - 18.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Očekávané Far Cry: Primal z doby kamenné se pomalu blíží, za několik týdnů vycházejí konzolové verze a tak není divu, že tu máme další informace. Tentokrát tu máme poklidný trailer, který Vám ukáže svět doby kamenné od zvířat, po krásy lesů nebo relaxujících kmenů.
Neděle - 17.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Wiing Putt.png
Bandai Namco před nějakou dobou potichu oznámili golfovou, multiplayerovou free-to-play hru Winning Putt. Ještě hra nebyla ani pořádně oznámena a už tu máme otevřenou BETA verzi, zahrát si tedy můžete všichni PC hráči. Podívejte na první info a gameplay trailer.
Neděle - 17.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
The Division BETA se pomalu blíží na všechny platformy, někteří už mají i šanci BETU hrát - jsou to spíše zahraniční novináři. Ovšem jeden z nich nám ukázal, jak vypad hra na LOW, co všechno si lze na PC nastavit a připsal, na jaké sestavě to hrál.
Sobota - 16.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
The Division.png
Po více než půl roce jsme si pro Vás připravili skvělou soutěž o klíče do BETA verze očekávaného The Division ze série Tom Clancy's. Opět Vás nebude čekat nic složitého, prostě "lajknete" obrázek, budete jej sdílet a my vybereme jednoho z Vás. Více info v článku.
Sobota - 16.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
The Division.png
Před několika dny vypluly na povrch informace o možných mikrotransakcích, které uváděl PlayStation: Store. Byly to však pouze domněnky, na které dnes odpověděli Ubisoft. Dozvěděli jsme se také nějaké novinky ohledně BETA verze nebo craftingu, nechybí nová gameplay videa.
Pátek - 15.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
The Division.png
Přesně jak jsme už několikrát říkali, BETA test pro The Division začne koncem Ledna, na Xbox One začne o den dříve, než PlayStation 4 a PC. Bohužel Vás ale nepotěší časová délka uzavřeného testu. Více informací v článku.
8.5 / 10  Frostpunk
9.5 / 10  God of War
9.0 / 10  Far Cry 5
8.0 / 10  A Way Out
6.5 / 10  Sea of Thieves
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one