Loading

Články

Středa - 22.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Warcraft.png
Pokud Vám nestačila minulá, několika minutová ukázka, tak pro Vás máme další! Je tedy pouze několika sekundová, každopádně jako utěšení to musí stačit, my už chceme další! Video uniklo z Comic Conu 2015, kdy to jeden z návštěvníků nahrál již klasicky na telefon.
Úterý - 21.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
FIFA 15.png
FIFA 16 se poslední roky může pyšnit skvělou grafickou stránkou včetně 3D obličeji hráčů. Jedni z těch jsou třeba hráči z Realu Madrid a dalších týmů. EA se tentokrát zaměřili na zmiňovaný Real Madrid. Ve videu uvidíte skenování hráčů jako Ronaldo, Benzema nebo Rodriguéz.
Pondělí - 20.7. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Když se do takové akce nemají lidé z Ubisoftu, musí nám to ukázat hráči, kteří mají přístup do uzavřených testů. Autor videa Vám například ukáže, jak poznáte epické nebo legendární zbraně, jak hodně jdou upravit, to samé s vestami a jiným oblečení.
Neděle - 19.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
rainbow six siege.png
Nemůžete se dočkat dalšího dílu ze série Rainbow Six s podtitulem Siege? Potom pro Vás máme skvělé zprávy. O pžicházející BETA verzi, do které se možná dostanete jsme Vás již informovali, teď je tady ale jedna jistota, IGN rozdává klíče, do kterých se dostanete brzy!
Neděle - 19.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Assassins Creed Syndicate.png
Ubisoft letos šetří videomateriály z Assassin's Creed, každoročně jsme si zvykli, že pomalu denně se objevilo nějaké video ze hry, no teď tu máme snad teprve 3 ukázku z hratelné alpha verze. Hru tentokrát nehrají tvůrci hry, nýbrž jakési studio Yogscast, které ukázalo hodinu z alpha verze.
Sobota - 18.7. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Fallout 4.png
Myslím, že většina z Vás si letošní E3 2015 nenechalo ujít. Předpokládáme tedy, že Fallout 4 jste určitě viděli a možná jako my i několikrát. Teď Bethesda vydala video, kde uvidíte ty samé záběry, ovšem bez komentářů tvůrců, jde zkrátka o čistý gameplay v té nejvyšší kvalitě.
Sobota - 18.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
TRON.png
Brazilská ratingová společnost nejspíše prozradila něco, co zatím neměla. V seznamu ohodnocených her se objevil doposud neznámý název hry, jde o pokračování sci-fi programového světa TRON s podtitulem Escape. Zatím přesně nevíme o co jde, každopádně něco ještě máme!
Pátek - 17.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
FIFA 15.png
Pokud si říkáte, že další díl do série FIFA nemá co nabídnout, tak stále má. Nejsou to už revoluční novinky, každého však potěší. V dnešním gameplay traileru uvidíte vylepšenou obranu a chytré založníky, kteří konečně myslí také na hru a ne pouze na to, až je přepnete.
Pátek - 17.7. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Angry Birds 2.png
A je to tady, tvůrci Angry Birds pracují na druhém díle. Sice vyšlo několik mnoho dodatků, každopádně všechny patřily k prvnímu dílu, který už vyšel před 6 lety. Ano, je to tak, první díl Angry Birds je tu s námi už dlouhých 6 let. Podívejte na teaser pro Angry Birds 2.
Čtvrtek - 16.7. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Just Cause 3.jpg
Pokud Vám toho z Just Cause 3 ještě nestačilo, máme pro Vás dalších několik málo minut. Tentokrát neuvidíte výbuchy ani souboje. Hlavní hrdina slétne padákem do města, které začne následně procházet, tím vlastně vše končí, vyčíst se z toho ale přeci jen něco dá.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one