Loading
NOVINKA! Právě teď jsme spustili vlastní TS3 server, chcete vlastní místnost? Kontaktujte nás.

Články

Pátek - 27.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
gta v pc.jpg
Rockstar před malou chvilkou ukázal po delší době další velkou várku 4K screenshotů z PC verze, kterou tak dlouho odkládají a zdá se, že je vidět dostatečně proč, ji odkládají. Obrázky vypadají nádherně a na to jak je hra náročná vypadají ještě lépe, podívejte se sami + trailer.
Čtvrtek - 26.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
f1 2015.jpg
V polovině minulého roku jsme Vás informovali, že další závody od F1, tedy pro rok 2015 budou zcela jiného kabátku a to nyní dokazují Codemasters. Vědělo se, že vyjdou pouze pro PC, PlayStation 4 a Xbox One a ponesou zcela odlišný grafický kabátek. V článku první obrázky ze hry.
Čtvrtek - 26.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
halo online.jpg
Další velká značka se bude snažit projít do Free-to-play verze, podaří se to také velké a oblíbené sérii HALO? Halo: Online podle všeho vyjde opravdu exkluzivně pro PC platformu, takže jako jindy se tentokrát Xbox hráči nedočkají, nedočká se nás ale vlastně mnohem více ...
Středa - 25.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
crew.jpg
The Crew vyšlo před několika měsíci jako nečekaně MMO, což způsobilo, že se nikde neobjevil crack a hra musí být neustále připojena k internetu. Takže pokud jste se těšili na The Crew, ale neměli jste peníze na pořízení, můžete velký otevřený svět zkusit právě teď ve volných 2 hodinách.
Úterý - 24.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
star wars battlefront.png
Do dnes se jen pouze spekulovalo o tom, kdy a na jaké platformy Star Wars: Battlefront vlastně vyjde. Teď už to víme na 100% oboje a vše o z oficiálních zdrojů EA Star Wars. A tahle zpráva Vás zajisté potěší + kdy by jsme mohli vidět první gameplay.
Pondělí - 23.3. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Bez názvu.jpg
Dnes se na twitteru Raven studia objevila velmi dobrá zpráva. Píší "jsme zpět" a k tweetu přidali také obrázek Singularity, což znamená, že by společně s Activision mohli vydat další -  tedy druhý díl. Jednička vyšla v roce 2010 a my se na ní můžem nyní společně podívat.
Pátek - 20.3. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
HoloLens.png
Brýle pro virtuální realitu dnes sestavuje kde kdo, každý má ale jiné ambice, cíle nebo prostředky. Jedním z těch lepších by mohl být právě Microsoft, který před 2 měsíci představil HoloLens brýle, které vypadají opravdu skvěle, dnes tu máme video, jak by taková virtuální realita vypadala.
Pátek - 20.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
gta v.jpg
Jak jistě nějakou dobu dobře víte, našlo se pár nadšenců, kteří překládají celé Grand Theft Auto: V a připravují tak dlouhé měsíce překlad do PC verze, která přijde u za měsíc. Čeština by v tyto chvíle měla být zcela dokončena, pracuje se na korektuře. Podívejte na dlouhou ukázku v překladu.
Středa - 18.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
witcher 3.png
Dnes tvůrci z CD Project ukázali první obrázek z PC verze ve 4K rozlišení, je nádherný, ale také si vezme dost z Vašeho hardwaru. Bohužel ukázali pouze dva obrízky, ovšem i to na pokochání stačí, na jednom hlavní hrdina usekává končetiny, na druhém se prochází velkým otevřeným světem.
Středa - 18.3. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Windows 10.jpg
Microsoft dnes zveřejnil HW požadavky, které vyžaduje připravovaný Windows 10. Není to nic vysokého z zvládnout by to měl kde jaký i několik let starý počítač či notebook. Dozvěděli jsme se také datum vydání operačního systému Windows 10.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one