Loading

Články

Pátek - 7.11. 2014       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
totaly.jpg
Puzzlová hra The Talos Principle je právě zdarma na Steamu a chce, aby ji co nejvíce lidí otestovalo. V článku se můžete podívat na gameplay trailer, co o vlastně jde. HW nároky jsou velmi nízké.
Pátek - 7.11. 2014       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
far cry 4.jpg
NVIDIA se klasicky aktivně zapojila do úprav her, tentokrát dojde také na Far Cry 4. A co že vlastně všechno vylepší? Budou realnější například stíny, kouře, pohyb tromů a různých doplňků při velkém větru nebo srst zvířat, podívejte na nové záběry společně s úpravou od NVIDIA.
Pátek - 7.11. 2014       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
sur.jpg
Survarium jsme Vám představovali už v roce 2012, od té doby proběhlo několik málo uzavřených beta testů, které ale svět moc nenadchly. Teď Vostok Studio oznámilo konečně otevřenou BETA verzi, špatná zpráva je, že možná pouze pro Polsko.
Pátek - 7.11. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
gtav.jpg
Tisíce lidí po celém světě nesnášejí samozřejmě DRM ochrany, které jsou určeny zkrátka proti pirátství, jen se ještě nenašla žádná taková, která by hru ubránila. Využívá jí například FIFA 15, která vyšla před několika měsíci a stále crack není, jmenuje se Denuvo a dnes si o ní něco řekneme.
Čtvrtek - 6.11. 2014        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
world at war.jpg
A pozor, je to oficiální prohlášení studia Sledgehammer, které právě udělalo Call of Duty: Advanced Warfare. Veřejně prohlásili, že by opravdu rádi udělali díl z 2. Světové Války, který si hráči po celém světě už tolik let tak moc přejí. Co ale spekulace, které přišly před pár měsíci?
Čtvrtek - 6.11. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
blackwave.jpg
Líbili se Vám námořní bitvy v Assassin's Creed IV: Black Flag? Tak to by Vás mohla zaujmout i tahle bitevní hra, jmenuje se BlackWake a bojuje na KickStarteru, podívejte na základní informace o hře, mrkněte na první obrázky a gameplay videa ze hry. 
Středa - 5.11. 2014        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
gtav.jpg
Channel na YouTube, PlayStation Trailes dnes ukázal nový gameplay trailer, který dokonale ukazuje rozdíly ve staré a nové generaci Grand Theft Auto: V od Rockstaru. Teď ale čeho si více všímat, hezké přírody, pěkný zvířat, mnoho násobně více lidí/aut v LS nebo krásného podmořského světa?
Středa - 5.11. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
division.jpg
The Division zatím vypadá více než dobře a to si podle spekulací z uniklých informací již brzy samo odzkoušíme. Jelikož jde o spekulace, není jisté, jestli se BETA verze dočkají všichni nebo jen Ti, co si hru v čas před-objednají. Více informací od důvěryhodného zdroje v článku.
Středa - 5.11. 2014        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
far cry 4.jpg
HW požadavky pro akční hru Far Cry 4. Hra vychází 18.11. 2014 pro PC a konzole, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vyšší na dnešní poměry.
Středa - 5.11. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
gtav.jpg
Dá se na to koukat dnes a denně, Rockstar nás opět zazásoboval novými obrázky z připravované next-gen sandboxové akce a vypadají jak jinak, než klasicky výborně. Tentokrát uvidíme například pohled z první osoby na žraloka, přírodu nebo naopak továrnu.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one