Loading

Články

Sobota - 14.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
AMD.png
AMD muselo mít opravdu dva skvělé roky, má totiž  ve všech konzolích, jak PlayStation 4, tak Xbox One svůj hardware. AMD prý vývíjí speciálně dělaný čip, který bude hotový někdy v roce 2018, celkem by to i odpovídali časovém intervalu. O kolik silnější konzole budou?
Pátek - 13.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Ubisoft po delší době infomruje o očekávaném MMO The Division, podle nejnovější informace to vypadá, že si na jednom účtě, který máte nebo si založíte, budete moct mít až 4 různé postavy, za které budete moct kdykoliv hrát a přepínat se.
Pátek - 13.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Need for Speed Edge.png
Před několika týdny jsme Vám představovali nové arkádové závody Need for Speed: Edge, které by měly nahradit již ukončené závody Need for Speed: World. Pracuje na nich studio Nixon, kteří hru dnes oficiálně představili a ukázali několik gameplay záběrů.
Pátek - 13.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Tyccoon.png
Pokud jste se těšili, až v prosinci budete stavět zábavní park v nové hře Rollercoaster Tycoon World, tak Vás nejspíš zklamem. Tvůrci hry dnes infomovali, že strategii musejí odložit na začátek roku 2016. A důvod, klasika, chtějí hru co nejlépe vyladit pro ještě lepší zážitky.
Pátek - 13.11. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Paragon.png
Epic Games se rozhodli o dost podivný způsob oznámení hry Paragon. V prvním videu, tedy tom oznamovacím jsme mohli vidět první postavu člověka s jakém-si exoskeletonu či nějakém future obleku, jmenoval se Twinblast, dnes je tu druhé video s dalším hrdinou.
Pátek - 13.11. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Fallout 4.png
Stejně jako většina singleplayerových her, tak i Fallout 4 má své cheaty. Ty Vám například umožní změnit si pohlaví ve hře, zvětšit si hlavní postavu, vypnout nepřátelé tak, aby po Vás nešli nebo všechny ve hře zmrazit. Tady je kompetní seznam pro ty, co chtějí "podvádět".
Čtvrtek - 12.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
XBOX ELITE.png
Microsoft před několika měsíci oznámili ovladač XBOX ELITE, který vypadá opravdu dobře, jeho zpracování je na lepší úrovni, než klasický XBOX ONE ovladač a design je dost povedený. Povedená je také cena - 150$. Na eBay se ale prodá i za 500$, až tak velká je poptávka.
Čtvrtek - 12.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
CryEngine Fallout 4.png
Fallout 4 konečně vyšel, jeho nejslabším článkem je ale podle hráčů grafická stránka, která prý vypadá zastarale. My musíme souhlasit, určitě to mohlo být lepší. Něčeho podobného se chytil i tvůrce hry Star Citizen a vytvořil jednu z místností Fallout 4 v CryEngine 4.
Čtvrtek - 12.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Ylands.png
České studio Bohemia Interactive přišlo bez jakého koliv upozornění s úplně novou značkou. Možná by jste čekali Armu 4 nebo Take On, jde ale o zcela něco nového. Představujeme Vám sandboxovou hru Ylands, kde se vžijete do otevřeného, kresleného světa.
Čtvrtek - 12.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Unreal Tournament.png
Vývoj Unreal Tournamentu se zrovna nepohnul nějak extra kupředu, každopádně tu máme další mapu - konečně. Jmenuje se Titan Pass a zahrajete si na ni Capture the Flag. Mapa nabídne souboje v rozpadlém hradu, v článku se podívejte na první gameplay záběry.
Spite inv 180.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one