Loading
NOVINKA! Právě teď jsme spustili vlastní TS3 server, chcete vlastní místnost? Kontaktujte nás.

Články

Čtvrtek - 3.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
rdrdve.png
Rockstar Games a jejich hry, to je skutečná záruka té pravé kvality, které očekáváte a někdy i nad samotné vydání. A právě to vědí i giganti jako EA či Ubisoft. Obě společnosti veřejně prozradily a netají se tím, že jsou rádi za odklad Red Dead Redemption 2, které mělo vyjít koncem roku 2017.
Čtvrtek - 3.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Assassins Creed Origins.png
Šéf vývoje Assassin's Creed: Origins se lehce rozpovídal o oblíbených hrobkách, které můžeme znát ze starších dílů Assassin's Creed. Hrobky jako by zmizely a tak se tvůrci úspěšného Black Flag rozhodli přidat je do Origins. Co v nich na nás opravdu čeká? Budete nadšení.
Čtvrtek - 3.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Red Dead Redemption 2.png
Je jasné, že se vydavatelství Take-Two i samotní tvůrci z Rockstar Games potýkají téměř denně s otázkou, zda bude westernové pokračování Red Dead Redemption i na PC. Po dlouhé době se samo T2 rozhodlo otázku okomentovat, potvrzení jsme se ale nedočkali.
Čtvrtek - 3.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
vedma.jpg
Pamatujete na prsatou vědmu z Grand Theft Auto: Vice City, Auntie Poulet? Tak právě kvůli ní se na Rockstar Games valí žaloba a to jde o 15 let starou hru. Vše má na svědomí zahraniční televize Psychic Readers Network, kterým se nelíbí například podobnost jejich vědmi s tou ze hry.
Čtvrtek - 3.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Ferrari.png
V prvním díle Project Cars značka Ferrari chyběla uplně, to samé Porshe, teď se však dočkáme příjemné změny, hra nabídne mnohem více automobilů nejrůznějších značek. Například dnes Slighty Mad Studios ukázalo trailer, obrázky a vypsalo všechny modely, které ve hře uvidíme.
Čtvrtek - 3.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
dl t f.png
Zombie parkurová hra Dying Light je tu s námi skoro dlouhé tři roky. Za tu dobu tvůrci Polského Techlandu vydali spousty DLC balíčků a to jak těch placených, tak těch zdarma. A tím to neskončí, do dalšího minimálně roku se plánuje dalších 10 DLC, všechny budou zdarma.
Středa - 2.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Xbox One X.png
Zahraniční web GamingBolt právě zveřejnilo dost zajímavý článek, kde se pokusili srovnat cenu hardwaru Xbox One X a počítače, ktery by byl složen přesně z takového hardwaru jako konzole. Výsledek pravděpodobně nikoho nepřekvapí. Více v článku.
Středa - 2.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
FARM.jpg
Pár zajímavých farmářských her už známe, některá má slušné provedení co se fyziky týče, jiná vsází na grafickou stránku. Nic z toho ale netvoří pořádnou hru. Pokusit o změnu se snaží připravovaná farmářská hra Real Farm Sim. Podívejte na první obrázky, trailer a informace.
Středa - 2.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
FIFA 18.jpg
Už dříve série FIFA nabídla některé z legend, žádné však nikdy nebyly tak propracované, jako tomu bude v případě FIFA 18. Nově se mezi tyto hráče podívá oblíbený brazilský kouzelník Ronaldinho. Nebude však jediný, uvidíme i Henryho, Ronalda nebo Pellého. Více v traileru.
Středa - 2.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Midnight Club Remaster.png
A není to po prvé, co se mluví ohledně Rockstar Games o remasteru, nejdříve se často hovořilo o možném Red Dead Redemption, poté o detektivním LA Noire a nakonec to vypadá v závodní hru Midnight Club z roku 2008. Rockstar měly prozradit stránky Xboxu.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one