Loading

Články

Čtvrtek - 12.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Hunt.png
Po pár týdnech tu máme zase pár nových záběrů z Hunt: Showdown od Cryteku, tentokrát však nejde o vývojářský deníček, ale o rovnou 12 minut čistých gameplayů, které se podařili natočit zahraničnímu IGN s ředitelem společnosti Crytek. 
Čtvrtek - 12.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
resp.png
Reswpawn, tvůrci dvoudílného Titanfallu se po měsícíh odmlky přihlásili o slovo a lákají na "něco" nového. Prozradili prozatím jedinou informaci, půjde o akční a realistický VR titul mířící na Oculus Rift, datum vydání se plánuje na rok 2019. Očekávat můžeme válečný simulátor.
Středa - 11.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
O další neuvěřitelný milník se opět postaral kdo? Kdo jiný než stále neopadající a velmi populární Playerunknown's Battlegrounds Korejského Bluehole. Na Steamu k včerejšímu dnu zaznamenal už dva milióny současně hrajících hráčů. A jak je na tom konkurent Fortnite?
Středa - 11.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Assassins Creed Origins.png
Ubisoft jde s dobou, poslední měsíce, možná pár let zpět se do her dostala nová populární věc, tou jsou Loot boxy za in-game peníze, hráči díky nim mohou sehnat zajímavé, někdy až legendární předměty ve hře. Stejně tak to nabídne i očekávaný Assassin's Creed: Origins.
Středa - 11.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Code Vier.jpg
Bandai Namco před nedavnem oznámilo hardcore RPG hru Code Vein, tu teď můžeme vidět v anglickém gameplay videu v nových 13 minutách. Jak se Vám líbí post-apokalyptický svět po Japonsku, celkem dost podobný NieR: Automata? 
Středa - 11.10. 2017         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
dudeee.png
Během včerejšího dne Valve informovalo o pracích na de_dust2 mapě, kterou už několik týdnů předělávají pro Counter Strike: Global Offensive. A až do včera nebylo jasné, jak ve finále bude vypadat. Dnes tu máme první pohled na plant "B" a změny jsou ihned znatelné.
Úterý - 10.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PvP.png
Před nějakou dobou jsme se dozvěděli, že do Wildlands přibyde PvP mód (multiplayer), den D je právě dnes - 10.10. 2017. Ubisoft po dlouhé odstávce serveru zakomponoval PvP mód do hry. Pokud jste jej tedy nevyzkoušeli posledně v otevřené Beta verzi, budete mít šanci 12.10. 2017.
Úterý - 10.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Police Simulator 2018.png
Že jste o studiu BIGMOON Entertainment ještě neslyšeli? Není divu, třeba na Steamu ještě nemají vydanou ani jednu hru (jinak jich pár vydali). Změnit by to mohl policejní simulátor, který tu bude pro všechny, kteří chtějí pomáhat a chránit. V článku už samotné představení hry.
Úterý - 10.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
BF2.png
Pravděpodobně stejně jako vy, tak i my jsme si vyzkoušeli otevřenou Beta verzi Star Wars: Battlefront 2, která trvá už pár dní a končí zítra dopoledne. Jelikož jsme testovali i tu z roku 2015, máme sčím srovnávat, na výsledek našeho názoru či porovnání obou dílů se mrkněte v pokračování.
Úterý - 10.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Good 2.png
Na oficiálním blogu hry Beyond: Good and Evil 2 se objevil nový artwork, který sdílel sám autor značky Michel Ancel. Ač o něm neprozradil vůbec nic, fanoušci prvního dílu mají jasno, jde o piráta! Vlastně zmíňku pirát již použil autor menšího popisku na oficiálním webu. Jak se Vám líbí?
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one