Loading

Články

Čtvrtek - 1.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Denuvo.png
Vzpomeňme si na dny, kdy byly hry cracknuty v den vydání, někdy dokonce i několik hodin před samotným vydání. Minulý rok však přišla společnost, která vytvořila protipirátskou ochranu Denuvo, která chrání hry před cracknutím. Přesto se podařilo prolomit další hru.
Středa - 30.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
BF.png
Dnes se ve Velké Británii objevil Blake Jorgenssen, na kterého se samozřejmě nahrnula lavina s otázkami. Novináři se například optali, zda-li se příští rok dočkáme nového Battlefieldu, na to měl Blake jednoznačnou odpověď. Na příští rok se počítá s něčím jiným.
Středa - 30.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
FFXV.png
Final Fantasy XV bylo ve vývoji obrovských 10 let. Teď konečně vyšlo a objevily se první recenze, stál ten dlouhý vývoj za to nebo ne? Spousty zahraničních magazínu již stihly oznámkovat hru a prozradíme Vám, že dopadla více méně dobře. Detailně v článku.
Středa - 30.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Death Stranding.png
Hideo Kojima dneska oznámil prostřednictvím Twitteru, že se chystá podívat na PlayStation Experience 2016. Je tu tedy velká šance, že se dozvíme něco nového ohledně připravovaného titulu pro PlayStation, Death Stranding. Vůbec by nám nevadil nový trailer nebo screeny!
Středa - 30.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Titanfall 2.png
Pokračování titání akce od Respawn studia se snaží nalákat další hráče do hry, od dnešního dne totiž lidé využívající službu EA Access nebo Origin Access mohou bezplatně hrát multiplayer Titanfall 2 včetně všech módů a map. Ostatní lidé nevyužívající tuto službu se ale také dočkají.
Úterý - 29.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Rukavice.png
Jak jistě víte, Counter Strike: Globall Offensive je přeplněný skiny pro všechny možné zbraně, od nejdražších nožů po skiny za pár centů. Nechybí ani samolepky na zbraně nebo nově spray. Po nové aktualizaci si však můžete změnit také rukavice vaší postavy.
Úterý - 29.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Blizzard Mountain.png
Tvůrci Forza Horizon 3 právě oznámili očekávané DLC, které nás vezme z horké Austrálie do promrzlého světa plného sněhu. Nový balíček se jmenuje Blizzard Mountain a nabídne nové výzvy - až 50 nových závodů, zcela nové prostředí a 7 nových aut. Více detailů v článku.
Úterý - 29.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Need for Speed.png
Po prvé jsme si pro Vás připravili special, kdy každý týden pro Vás zkusíme sehnat a sepsat jeden článek, který se kompletně týká evoluce velkých herní sérií, jako je právě Need for Speed, Battlefield, Call of Duty nebo sportovní titul FIFA. Určitě i vy rádi zavzpomínáte na staré dobré díly.
Pondělí - 28.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
The Hunter Call of the Wild.png
Před několika dny lákalo Avalanche Studios, tvůrci série Just Cause a Mad Maxe na oznámení nové hry. Bylo vcelku jasné, že Just Cause 4 nepřipadá v úvahu, tipovalo se spíše na druhého Mad Maxe, potvrdil se až další tip a to pokračování loveckého simulatoru The Hunter.
Pondělí - 28.11. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
sgw3.png
Snad každého napadne při oznámené hře s otevřeným světem, jak velký ten svět bude. Na odpověď vývojářů netrpělivě čekáme i my a v případě Sniper: Ghost Warrior 3 jsme se odpovědi dočkali prakticky v čas. Velikost světa Vás nezklame, ani herní doba.
Neděle - 27.11. 2016           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
MadMax.png
Zdá se, že letošní The Game Awards 2016 bude hodně zajímavý, mezi další studia, které při této příležitosti pravděpodobně oznámí hru bude právě Avalanche Studios. Ti nám přinesli například bláznivou sérii Just Cause nebo povedeného Mad Maxe z roku 2015. 
Neděle - 27.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
No Man's Sky.png
Před několika dny jsme Vás informovali o blížící se velké aktualizaci pro No Man's Sky, která by měla změnit (zlepšit) herní zážitek na dosud kontroverzní hře, která se dostala do seznamu zklamání roku. Nový update "Foundation" by ji měl postavit na nohy, je ale opravdu tak dobrý?
Neděle - 27.11. 2016           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Last of Us.png
Úžasná survival hra The Last of Us by mohla dostat své pokračování už brzy! To, že druhý díl bude, o tom není pochyb, jeho oznámení by ale mohlo přijít dřív, než jsme si vůbec mysleli. Na zahraničním fóru se totiž mluví o 1. prosinci 2016, kdy proběhne udělování cen TGA 2016.
Sobota - 26.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Die Young.png
Poměrně dlouho jsme tu neměli oznámení survival hry s otevřeným světem, dlouhé čekání přerušilo indie studio indie Gala, které před několika hodinami oznámili lehce hororovou hru Die Young. Máme první informace o hře, trailer a víme, kdy hra vyjde.
Sobota - 26.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
The Division.png
Obrovský hype, který doprovázel dlouhé měsíce The Division jak před vydáním, tak po vydání z ničeho nic utnul a hráči v masivním množství hru opustili. Vše i oficiálně potvrdil Ubisoft, jenže teď hru hraje opět stejný počet lidí, jak při samotném vydání v Březnu 2016. 
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one