Loading

Články

Pondělí - 5.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Pro Cycling Manager 2017.jpg
Focus Home Interactive právě zveřejnilo několik nových záběrů z letošního ročníku cyklistického simulátoru od Cyanide studia. Zároveň hra dostala svůj finální datum vydání, ten tvůrci plánují na tento měsíc. K dispozici jsou již také HW požadavky, které nejsou nijak velké.
Pondělí - 5.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Steam Direct.jpg
O tom, že na Steamu končí sekce Greenlight jsme Vás informovali už před pár měsíci, nahradit ji má jiný systém jmenující se Direct. Ten umožní lidem přidávat hry na Steam bez toho, aniž museli projít palcovacím systémem. Valve nyní prozradilo, na kolik peněz nás vyjde přidání hry do obchodu.
Neděle - 4.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Gears of War 4.jpg
Gears of War 4 ještě není ani rok venku a už se v Microsoftu rozhodli, že jej poskytnou potenciálním kupcům zdarma a to rovnou na celý týden. Celá akce však začne až příští týden, do té doby si o hře můžete nastudovat podrobné detaily nebo zkontrolovat požadavky, k dispozici totiž bude i na...
Neděle - 4.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Hunt Showdown.jpg
Minulý měsíc Crytek po velkých změnách v útrobách společnosti oznámil akční hru Hunt: Showdown, která pravděpodobně nahradí dříve oznámenou hru Hunt: Horrors of the Gilded Age, která je již pravděpodobně mrtvá. Teď se podařilo zjistit, že i Showdown bude free-to-play hrou.
Sobota - 3.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Need for Speed Payback.png
Ještě po včerejším oznámení letošního Need for Speed: Payback, který nabídl jak povedený trailer, tak datum vydání. EA ještě později zveřejnila nové screenshoty ve vysokém rozlišení, které vypadají už klasicky fantasticky. Podívejte na pár nových záběrů.
Pátek - 2.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
NFS.png
Přesně jak bylo v plánu, tak EA udělalo, dnes 2.6. 2017 představilo svůj další díl série Need for Speed s podtitulem Payback. Hru EA opravdu plánuje na letošní rok, přesněji na 10.11. 2017. V článku najdete oznamovací trailer a pár detailů o příběhu.
Pátek - 2.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Online Switch.png
Vlastně už od samotného začátku víme, že nová hybridní konzole Nintendo Switch dostane svůji online službu, díky které můžeme vklidu hrát multiplayer s ostatními hráči. Nintendo je slibovalo téměř do konce letošního roku zdarma, nyní oficiálně prozradili, že placená nakonec bude až...
Pátek - 2.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Ashes of Creation.png
Intrepit Studios před několika týdny oznámilo zajímavou MMORPG free-to-play hru Ashes of Creation, kterou se už 30 dní snaží zafinancovat skrze KickStarter. A tam se ji nevídaně daří, tvůrci vyžadovali 750.000$, no do dnešního dne, kdy kampaň skončila mají na svém..
Pátek - 2.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
FIFA 17.png
Jestli že máte konzoli Xbox One, máme pro Vás skvělé zprávy, právě od dnešního dne můžete hrát FIFA 17 zcela zdarma po dobu celého víkendu. K dispozici bude prakticky všechno, co hra nabízí od základu a to i včetně The Journey (příběh mladého hráče Huntera), který určitě dohrajete.
Pátek - 2.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Project Argo.png
Čeští herní vývojáři z Bohemia Interactive už dávno představili svůj projekt, Project Argo, který těží z popularity Arma 3 jen na menších bojištích, do kterých se mimochodem dostaneme zdarma. Již dlouho se testuje, tomu by ale brzy měl být konec a Argo nakonec vyjde jako plná hra.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one