Loading

Články

Pátek - 23.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
GRID.png
Zdá se, že letošní rok je plný darovaných her, od začátku roku se rozdalo spousty zajímavých her, mezi které patřilo například Assassin's Creed 3, The Crew nebo Far Cry 3: Blood Dragon, Codemasters nyní darují prostřednictvím Humble Bundle, máte na to ale jen 24 hodin.
Čtvrtek - 22.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
down.png
Dnes už jsme Vám přinesli článek, který detailně ukázal přehled těch nejlepších her roku 2016. Nesmíme však zapomenout ani na horší hry, které byly dost očekávané, svůj potencial však nesplnily a zklamaly. Tady jich pár je, některé Vás možná překvapí.
Čtvrtek - 22.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
STEEP.png
Konec zimy je ve znamení velkých slev na veškeré zboží, které se týká i herního průmyslu. Nejlepší slevy jsou samozřejmě kolem Vánoc. Dnes spustil slevy jak Steam, Origin, tak Uplay. Pojďme se podívat na ty nejlepší slevy, první den toho teda moc extra nenabídl.
Čtvrtek - 22.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
SPITE mass.png
Stejně jako každý rok je dobré poohlédnout se zatím, co se za uplynulý rok stalo. S velkým překvapením Vám musím říct, že rok co rok je stále více her, které dostaly celosvětové nebo u nás ohodnocení 9 z 10 a více. Letos jich bylo rovnou deset, podívejte, jaké to byly.
Středa - 21.12. 2016            Autor: PR           Číst a komentovat
spite_acer-predator-17-g9-793.jpg
Dobrý herní notebook tvoří mnohem víc než jen součet výkonu procesoru a grafické karty. Většinou jde o důležité vlastnosti, které na první pohled neuvidíte. Predator 17 kombinuje skvěle provedený herní stroj s novou grafikou GeForce GTX 1070. 
Středa - 21.12. 2016           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Sniper 3.png
Pokračování série Sniper: Ghost Warrior v nových 17 minutách, oficiálně natočené video Vám ukáže jednu z misí, kde musíme eliminovat ostrahu a zachránit uvězněné vojáky. Hlavní postava Jon tak využije veškerou techniku, včetně dobře nastaveného drona. 
Středa - 21.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Mafia 3.png
Mafia 3 je tu s námi už nějaký ten měsíc, přesto tvůrci z Hangar 13 studia ještě nepřidali vše, co plánovali. Očekávaný patch s možností vylepšení aut jak vzhledově, tak fyzicky je tu a sním i možnosti závodit napříč městem. Podívejte na nový trailer a stahněte si update.
Úterý - 20.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Crytek.png
Před několika dny jsme Vás informovali o údajných finančních problémech Cryteku, které se nyní vlastně potvrdily. Crytek v nejnovější, dnešní tiskové zprávě hlásí, že zavírá zahraniční studia a ve velkém propouští zaměstnance, které údajně několik měsíců nemohl vyplatit.
Úterý - 20.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Hunter Call of the Wild.png
Lovecké pokračování The Hunter: Call of the Wild je právě uzavřené beta verzi, do které se dostal velmi malý počet hráčů. Naštěstí se spousty z nich rozhodlo natočit záznam a ne jen tak nějaký o pár minutách. Podívejte na téměř 20 minut ze hry.
Úterý - 20.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
BioWare.png
Zdá se, že BioWare po vzoru Ubisoftu plánuje na tento týden podobnou akci co se týče rozdávání her zdarma. Během tohoto týdne tvůrci série Mass Effect rozdají 5 svých her na Origin, pokud si je stihnete aktivovat, zůstanou Vám navždy. Jaká bude první hra?
Úterý - 20.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Fallout 4.png
Čeština ve Fallout 4 se mohla objevit oficiálně už při vydání, české vydavatelské společnosti se ale nepodařilo tvůrce přesvědčit. Do vlastních rukou to tak vzali "módeři", kteří se pustili do překládání hry. Po dlouhých měsících tu máme konečně, alespoň alpha verzi.
Úterý - 20.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
State of Decay 2.png
Survival hra State of Decay 2 od Undead Labs byla oznámena na letošním E3 2016 při konferenci Microsoftu. Je to už téměř půl roku, co se vývojáři neozvali a nedali vědět absolutně nic, tedy až na teď, prozradili, kdy se dočkáme novinek a dalšího video obsahu a data vydání.
Úterý - 20.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Film Assassins Creed.png
Film Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassebengerem a Ariane Labedovou měl včera předpremiéru, která samozřejmě přinesla ranné recenze. Jak však dopadly, má cenu se na film těšit a utrácet za něj stovky korun už za týden při premiérách? Na to se podíváme v.....
Úterý - 20.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
CD Projekt.png
Ač si na Polsko každý především stěžuje, tohle by jim mohl závidět snad každý vývojář České i Slovenské Republiky. CD Projekt RED (tvůrci The Witcher 3) totiž od státu dostali krásných 180 miliónů korun na vývoj a rozvoj her, prý chtějí podpořit umělce a potenciál, který v nich je. 
Úterý - 20.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Suicide Squads.png
V létě na internetu kolovala informace ohledně filmu Suicide Squad, který měl dostat i svou herní adaptaci. Podle úniklých informací na hře pracovalo studio stojící za Batman: Arkham Origins. Nyní se ale objevila zpráva o tom, že tvůrci hru zrušili a věnují se novému Batmanovi.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one