Loading

Zomboid: hra se spozdí kvůli krádeži PC

Bez názvu.png
Se zajímavou novinkou přišel deník idnes.cz, který informoval fanoušky hry Zomboid o oddálení vydání. Celý problém spočívá v tom, že dva hlavní počítače, na kterých dá se říci se hra vyvíjela byli ukradeny. Kým se zatím neví. Celá hra tím ztracena není. Více informací uvnitř.

Vývojáři této zrovna nestandartní hry pro dnešní designy se potkali asi s nejhorším možném způsobu, jak přijít o hru, kterou právě děláte. Podle informací jednoho z editorů nešlo o krádež celé hry, ale pouze kodů, což popsali jako špatnou zprávu hlavně z důvodu, že ted budou muset dělat celý kod znovu. 

Celá hra je tak uložena na serverch vývojářů. Hra již vyšla do prodeje jako Alpha (první možná verze). Postupem času bude společnost vydávat zdarma updaty po BETU až do uplného konce. 

Officiální vyjádření: omlouváme se všem fanouškům, nebo lidem kteří si hru koupili či předobjednali. Problém vyřešíme co nejrychleji. Děkujeme za strpení.

zombie.png
19.10.11 19:59
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one