Loading

Sleeping Dogs - datum vydání a Gameplay

1.png
Otevřený svět, kteří mnozí přirovnávají ke GTA přijde už letos o velké prazdniny. Gameplay ze hry přišel už před půlrokem a YouTube bylo plné s názvy (GTA 5 - gameplay). Samozřejmě teď většina zjistí, o jakou hru šlo. 
Jedná se o Sleeping Dogs v překladu Spící psi. I samotní vývojáři hry popisují celou hru jako GTA v Hong Kongu. Hra obsahuje velmi kvalitní animace a rozbít nebo použít kolem jde mnoho věcí. Konečně příchází něco hodně podobného GTA. I když zde si přítelkyni a další GTA věcičky nenajdeme. Hra bude mít jiné kouzlo. Zatím víme pouze datum vydání, kterým je 14. Srpna na PC. 

Jinak zhlédnout můžete také jeden z nejdelších gameplay záběrů.


Více novinek oSleeping Dogs
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1304"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
No rozhodně to bude pecka a taky se rád připojím k testu :-D Doufám, že to do srpna uteče. Jinak bych se taky přikláněl k obdobě GTA než-li k sprintel cellu.
Mystik
Ke GTA kvuli možnostem. Například auto, brutalita atd. Zde jde o "Free World", Splinter Cell ho rozhodně nemá. Ve hře jsou použity prvky z GTA, Assassin's Creed a nějaké bojové hry, teď přesně nevím jaké.
Hlavní Administrator
No nevim jestli ke GTA, to spíš ke hře Splinter Cell, protože v GTA je více volnosti, pochůzek po městě... Ale stejně si myslim, že to bude pecka hra a určitě zahraju! smiley
14.04.12 20:43
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one