Loading

Nový díl Angry Birds: Space již brzy

angry birds space.png
18.2. 2012 - Výrobce Angry Birds informuje svět o dalším díle, který můžeme očekávat již brzy. Za pár týdnu tu je a my Vám přinášíme vlastně pomalu nic neříkající Teaser ve videu. Hra bude mít i celkem viditelné změny, víme jaké.

3.png
Už podle názvu je jasné, kde se Angry Birds objeví tentokrát. Budeme ve vesmírném prostředí a výrobce odhalil i menší informace co vlastně můžeme čekat. 

Spomalení času, nové vlastnosti ptáků a možná i nějací přibydou. Vylepšená hra bude rozhodně graficky a fyzicky, to znamená, že okolí bude věrohodnější a rozpadat se bude tak jako v realu. 

Protože se stala hra velmi oblíbenou za takovou chvíli a vlastně stala se tak i jednou z nejhranějších na světě, získala tak přízeň od NASA, která se stala partnerem projektu. Angry Birds: Space vyjde už 22.3. 2012 na PC a možná i pro vaše telefony, což ale spekulujeme. 
facebook.png

Jsi fanoušek Angry Birds ?

Ano (15 | 88%)
Ne (2 | 12%)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2254"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
18.02.12 12:06
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one