Loading

MegaUpload je zpět, už je spuštěn

megaupload logo.png
30.1. 2012 Před pár dny se objevila stránka, která měla v obsahu pouze jednu větu. MegaUpload bude zpět na této adrese. Zatím máme pouze IP. To, co si všichni mysleli, že je nerealné se stalo skutečností, ale není to fake?

» Číst celý článek  |  Komentář  |  Autor: Jakub Hergesell
MegaUpload je zpět, ovšem stále se neví, zda se jedná o fake, zda někdo nevyužívá známosti serveru a jeho jména pro svoje zviditelnění. Je ale pravda, že tento web hned 2 dny po uzavření MegaUpload.com ohlásil, že se stránka vrátí zpět do původního stavu. Tomu skoro nikdo nevěřil, hlavně po té, co jej zablokovalo FBI. Nová stránka MegaUpload je podle prvních informací....


Ted už si jen počkáme se bude dít s tím serverem a myslím, že se brzy ukáže zda je to opravdu ten officiální (ano má jinou adresu) ale jinak to prý nešlo. Dnes 31.1. byla v TV Nova reportáž, kde hlásili, že FBI bude mazat všechna data z MegaUpload.com. Je tedy vážně na cestě nová stránka? 

Vaše názory prosím?:)
facebook.png

Je to fake?

Ano (13 | 36%)
Ne (23 | 64%)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3903"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
možna že jo!!!
Death Lamar Smith and Sopa is a lot to look forward to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Anonymous to the!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,Smrt Lamar Smith and SOPA se má na co těšit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
smileysmileysmiley prej fake ty musis bejt fakt dement smiley
jedna se o fake ale mozna to pude pristi tiden kdo vi smileysmileysmiley
smiley
smiley
Hlavní Administrator
06.02.12 15:41
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one