Loading

Black Ops 2 a Medal of Honor s novým trailerem

cOdBo2.png
Když EA vydávalo Battlefield 3, tak se s Call of Duty stále zesměšňovali, bojovali proti sobě, to si určitě dobře pamatujete. Teď, když EA vydává další hru - Medal of Honor: Farfighter, tak to opět pomalu ale jistě začíná. Přicházejí nové videa.
Na různé souboje a válku i samotných fanoušků her si určitě pamatujete. Teď když to vše přešlo přichází opět první menší souboje, které zatím vypadají nevinné.

V sobotu 19.5. 2012 se odehraje fotbalový zápas Chelsea VS. Bayern Munchen. Proč ale mluvíme o fotbale, oba vydavatelé nám před, v půlce zápasu nebo na konci zveřejní v TV trailery pro své hry. Jako první o tom dalo vědět Activision, tedy vydavatel Call of Duty. Teď přišla zpráva, že se přidává i EA se svým Warfighter.

Tyto trailery uvidíte exklusivně na kanálech ITV 1 nebo Sports 1 HD. Je možné, že se objeví na více kanálech. Pokud nenaladíte ani jeden z programů, trailery najdete na serveru SPITE.cz.

Televizi si nezapomeŇte pustit trochu dříve. Výkop zápasu je v 20:30
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5451"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
18.05.12 12:12
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one