Loading

Star Wars: Battlefront 2 Vám teď dá více odměn než dříve

Star Wars Battlefront 2.png
Úterý - 5.12. 2017            Autor: Jakub Hergesell

Kontroverzní akce Star Wars: Battlefront 2 vás po několika změnách odmění mnohem více než dříve. Záleží samozřejmě ale také na Vašem umístění. V článku detailnější informace.
Po velké kauze ohledně mikrotransakcí a loot boxů ve #Star Wars: Battlefront 2 se konečně dějí první pozitivní změny. DICE upravilo hru tak, aby jste po skončení kola dostali "mnohem" více odměn než předtím. V klasické hře není jasné, o kolik přesně více dostanete, bude však záležet na umístění. V arkádovém režimu tvůrci slíbili až o 1000 kreditů více. Každý den si tedy můžete odnést maximálně až 1500 kreditů. 

Prozatím poslední změna se týká krabic, ty Vás odmění mnohem více, dostanete více součástek, z kterých si po dosbírání všech vycraftujete jednu ze zbraní. O návratu mikrotransakcí zatím ani zmíňka.05.12.17 16:37
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one