Loading

Jak dopadl soud českým vývojářům z Bohemia Interactive

CT.jpg
Už v roce 2012 jsme Vás informovali o zajetí dvou českých vývojářů z Bohemia Interactive, kteří byli zadrženi údajně za úmyslnou špionáž řeckých vojenských zařízení a základen. Jim však šlo pouze o to, nafotit materiál do Army. Jak dopadl soud, kde jim hrozilo až 20 let za mřízemi?
Před téměř 5 lety jsme Vás informovali o zajetí dvou českých vývojářů (tvůrci #Arma 3), údajně kvůli špionáži. Nepomohlo jim ani to, že pracují na vojenských simulátorech, kde si chtěli pouze nafotit pár materiálů pro hru. To Řecké soudy nezajimalo a oboum hrozilo až 20 let vězení. 

Teď proběhl další soud, který dopadl dobře. Pomohla kauce (dohromady cca 500.000 Kč), tím to však nekončí. Oba se na místě odvolali a tvrdí, že jsou nevinní. Na stránkách České Televize se můžete podívat na sestřih.18.05.17 18:08
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one