Loading

Bude někdy čtvrtý díl Bioshocku?

Bioshock.png
Poslední díl, tedy Bioshock Infinite vyšel v roce 2013, od té doby jsme o sérii nic neslyšeli, bohužel se jen infomovalo, že studio, které na sérii pracovalo bylo zrušeno. Tím i klesly šance, že by někdy čtvrtý díl mohl vůbec vyjít. Take-Two po dlouhých letech něco málo prozrazuje.
Take-Two, jakožto vydavatel série Bioshock dnes ujistil fanoušky, že na značku nezapoměli a klidně by jsme se dalšího dílu mohli dočkat, podle všeho by na něm časem (možná už pracuje) studio 2K. Take-Two v tuhle oblíbenou sérii stále věří. 

Zároveň také dodávají, že již pracují na nové hře, která je velmi inovativním titulem, v Take Two se na další vývoj moc těší a my se také máme těšit. 

Teď ale zpět k Bioshocku, ten sice oznámený nebyl, kdy však bude je ve hvězdách, vidíme to možná na E3 2016 či Gamescom 2016. A kde by se hra mohla odehrávat? Pod vodou už byla, v mracích už byla.25.11.15 17:23
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one