Loading

Bethesda ani po 5 letech od vydání Skyrimu neopravila chyby, stejné jsou v remasteru

skyrim.png
Tak přesně tomuhle se říká vrchol lenosti, Bethesda totiž ani po pěti letech od vydání The Elder Scrolls V: Skyrim nedokázala až do dnes opravit většinu chyb, které si museli opravit sami hráči díky módům. Stejně tak to naštěstí jde udělat i s včera vydaným Remasterem.
Člověk by i věřil tomu, že Bethesda opraví většinu chyb, které #Skyrim má. A když už se tedy rozhodne na podporu hry vyprdnout, vydá naprosto stejné chyby o opět let později společně s remasterem, hlavně za každou cenu vydělat dolary s trochu upravenou grafikou.

Naštěstí jsou tu už několik let připravené módy, které chyby opraví, o to více je to smutné, když se do toho musí pustit hráči neoficiální cestou. Není to ale jediný problém, který se ukázal, hráči si stěžují na horší zvukovou stránku, než v případě pět let starého Skyrimu. 

Skyrim: Special Edition vyšel včera na PC, PS4 a XONE.

29.10.16 22:48
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one