Nová F2P hra Marvel Heroes s prvním videem

marvel heroes.png
Marvel, známá společnost, která vydala několik dost dobrých titulů. Zkušenosti má jak s hrami, tak i s filmy. Marvel je známí hlavně s komiksy nebo natočení top titulu Spider-man.

Baví Vás například hra Diablo? Tak Marvel Heroes bude něco pro Vás. Marvel spolupracuje právě s výrobcem Diabla Blizzardem. Ulice budeme prohánět s hrdiny jako je Spiderman, Thor, Iron-man, Kapitán Amerika a mnohem více.

Marvel již vydal několik desítek her, kde máme tyto hrdiny. Teď přichází něco, co nám umožní hrát za všechny hrdiny online s přáteli nebo jen tak někým. Hra bude vydána zdarma a právě dnes vyšel první Trailer k hře, který samozřejmě máme.

Ve videu můžeme vidět několik center v New Yorku a Xavier nás provede ulicemi. Marvel dále dodává, že, nebudete muset platit žádné peníze, aby jste mohli hrát "plnou hru". Vždyť to znáte, hrajete free-to-play hru, ale aby jste měli zbraně nebo mapy, mužete si něco doplatit, ale nemusíte. Zde bude vše odemčené.


Zobrazit více novinek o  -  Marvel Heroes




Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8997"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley[13][13][13][12][12][12][06][06][06][07][07][07][07][07][07][07]
24.05.2012 20:58:27
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlist



Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one