Loading

Soutěže

Každý měsíc jedna soutěž o zcela novou hru. 
Středa - 26.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Outlast 2.png
Vítejte u další skvělé soutěže o čerstvě vydanou novinku. Tentokrát si zahrajeme o hororovku Outlast 2 od Red Barrels studia. První díl dopadl na indie hru velmi dobře, jak si tvůrci poradili s druhým dílem, když nás vzali na venkov, zatím co v prvním díle do psycho-léčebny?
Pondělí - 31.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Resident Evil 7.png
Pojďte si zasoutěžit o parádní hororovku Resident Evil 7, kterou můžete získat za pouhé vyplnění formuláře. Hrajeme o PC verzi, kterou aktivujete na Steamu. Soutěž začíná už dnes 31.1. 2017, vyhodnocení a vyhlášení vítěze proběhne v pátek 3.2. 2017, to aby jste o víkend měli co hrát!
Pátek - 6.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
gifts.png
Vánoce i nový rok jsou za námi. A protože budeme brzy slavit své už 6 narozeniny, rozhodli jsme se mezi Vás rozdat několik her. Začneme hned s pěti náhodnými. My samozřejmě víme, jaké hry to jsou, vy je můžete získat jen díky Vaší pozornosti na našem Facebooku.
Sobota - 16.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
The Division.png
Po více než půl roce jsme si pro Vás připravili skvělou soutěž o klíče do BETA verze očekávaného The Division ze série Tom Clancy's. Opět Vás nebude čekat nic složitého, prostě "lajknete" obrázek, budete jej sdílet a my vybereme jednoho z Vás. Více info v článku.
Pátek - 27.6. 2014        Autor: Redakce        Číst a komentovat »
soutez wg.png
Po dlouhých měsících jsme si pro Vás připravili další soutěž, tentokrát o jednu PC verzi skvělého Watch Dogs. Jedná se o digitální verzi Steam. Veškeré informace o soutěži se dočtete v článku nebo plákátu na Facebooku. Soutěž trvá od 27.6. 2014 do 4.7. 2014.
Pátek - 24.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
mohw.png
Připravili jsme pro Vás soutěž o válečnou hru Medal of Honor: Warfighter. Ten nabídne skvělý Frostbite 2 a podařený multiplayer. Singleplayer se zrovna nepovedl kvůli umělé inteligenci a chybám, každopádně multiplayer Vás na nějakou dobu zabaví.
Středa - 25.9. 2013        Autor: Redakce         Číst a komentovat »
O1.png
Připravili jsme pro Vás soutěž o nejlepší a nejděsivější horor všech dob - OUTLAST. Ten nabídne zcela nový Unreal Engine, opravdovou atmosferu hororu a ty správný lekačky bezezbraní. Aby jste vyhráli, stačí udělat pár krůčků, více v článku.
Pátek - 30.8. 2013       Autor: Redakce        Číst a komentovat »
crysis.png
Nadáár! Chceš si snámi zahrát o super hru Crysis 2 - Maximum Edition? Není problém, stačí si přečíst pravidla soutěže a máš přesně týden na to, aby jsme tě vybrali, soutěže ted budou každý týden, takže příště to můžeš zkusit znovu u jiné hry!
Neděle - 18.8. 2013      Autor: Redakce       Číst a komentovat »
Mirrors edge.png
Nadáár! Chceš si snámi zahrát o super hru Mirror's Edge? Není problém, stačí si přečíst pravidla soutěže a máš přesně týden na to, aby jsme tě vybrali, soutěže ted budou každý týden, takže příště to můžeš zkusit znovu u jiné hry!
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one