images.jpg

Rok 2012 nám přinese vlastně vše co už známe. Ovšem dozvíme se novinky o hrách, které na E3 byly teprve zveřejněny. Jaké to jsou? To čtěte níže. Společnosti, které se GamesCom zúčastní.


Společnosti, které uvidíme na GC:
» Take-Two
» Bethesda Softworks
» Bigpoint
» Sony
» Turtle
» World Cyber Games
» Konami
» Ubisoft
» Riot Games
» Crytek
» Namco Bandai
» Perfect World
» Rondomedia
» Eletronic Arts
» Deep Silver
» Capcom


Na co se těšíme:

GamesCom by mohl ukázat a zveřejnit nové informace o Grand Theft Auto V, Watch_Dogs, Crysis 3, Tomb Raider atd. Na co se těšíte nejvíce vy?
.
17.8. 2012    Gamescom    Číst a komentovat
1.png
Třetí díl na sebe nenechal dlouho čekat. Opět zimní boje ve 3 pokračování budou skvělé. Trailer to jen a pouze potvrzuje. O stovky více animací, lepší grafika a skvělý děj, slibuje výrobce.
17.8. 2012    Gamescom    Číst a komentovat
ds3.png
Ani EA nevynechalo Gamescom o kterém prohlásila, že na tomto festivalo zkrátka musí být. Dlouho jsme nemuseli čekat a už tu máme Gameplay z horroru Dead Space.
17.8. 2012     Gamescom    Číst a komentovat
CoD black ops 2.png
Po celkem zajímavých screenech přichází i jeden gameplay o délce 10 minut, kde nám výrobce předvede boj z jedné multiplayer mapy. Autoři videa jsou vg24/7.
17.8. 2012    Gamescom    Číst a komentovat
far cry 3.png
Nové, tedy třetí pokračování Far Cry 3 nám odhaluje několik filmečků, které hra bude mít více než dost. To jak jsou udelané se můžete podívat v novém traileru od Ubisoftu.
17.8. 2012    Gamescom    Číst a komentovat
CoD black ops 2.png
Activision nám představuje nové screeny a posílá tak pozdrav z festivalu Gamescom. Screeny jsou samozřejmě z multiplayer modu a kvalita v obrázcích zkrátka je !
17.8. 2012    Gamescom     Číst a komentovat
ps2.png
PlanetSide 2 už se vytváří pěknou dobu. Už byla několika týdení BETA (uzavřená) nyní výrobce láká do otevřené BETY nově vydaným trailer. 
.
17.8. 2012    Gamescom    Číst a komentovat
twd header.png
Připomeňme, že The Walking Dead nyní výrobce vydává na epizody a graficky hra vypadá jako komixová, nýbrž tak vypadat má. Zatím vyšly 2., zde se ale jedná o plnou jednotnou hru...
17.8. 2012    Gamescom    Číst a komentovat
f13.png
EA už měsíc před Gamescom ohlásil, že tento festival s jistotou nevynechá a ukáže nám skvělé novinky o hrách, mezi ně samozřejmě patří i nejlepší fotbalový simulator FIFA 13.
16.8. 2012    Gamescom    Číst a komentovat
1313.png
Nový trailer z festivalu Gamescom nedohalil nic nového. Žádné datum vydání, ani nic přibližného. Ovšem co už teď víme, že se tento díl výrobce chystá i na další generaci konzolí.
16.8. 2012    Gamescom    Číst a komentovat
pes13.png
Chybět na letošním veletrhu nesměj samozřejmě ani největší konkurent FIFY Pro Evolution Soccer 13 a v jeho hlavní roli Cristiano Ronaldo. Délka trailer je necelé 2 minuty.
16.8. 2012     Gamescom    Číst a komentovat
arma 3.png
Ani česká společnost Bohemia Int. nás nenechala čekat a ukazuje další úžasné screeny ze hry. Zde už se nejedná o obrázky vymodelované, ale focené přímo ze hry.
30.6. 2012    Gamescom    Číst a komentovat
gamescomlogo.png
První trailer pro rok 2012 zveřejnil ukázky her, které můžeme očekávat. Asi 2 vteřiny jsme mohli zahlídnout i Grand Theft Auto: V, což by odpovídalo, když na GC bude Take-Two.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one