E3 - 2012

E3

E3

Oficiální logo E3
E3 na:

Základní informace o E3:

» Datum konání: 5. - 7. června - 2012
» Město konání: Los Angeles
E3 je herní festival, který se koná každý rok a vždy nám výrobci předvedou své hry, které teprve vyjdou i třeba skoro za rok. E3 je kvalitní a největší festival, kde sami výrobci před zraky lidí hrají DEMO verze her, které vyrábějí. Každý rok se objeví desítky videí z E3 a vyjimka nebude ani tento rok. 

Můžeme se těšit na hry, které nám slibují výrobci několik let, nebo jsou velmi očekávané. Zde máte jen takový náhled, jaké hry by mohli být zveřejněny a předvedeny na MEGA obrazovce v hale LA....
- Grand Theft Auto: V
- Crysis 3
- Call of Duty: Black Ops 2
- Medal of Honor: Warfighter
- Assassins Creed: III
Představit by se nám mohli (spekulativně) i dvě konzole. Podle analytiků se zde udělá alepsoň menší preview konzole Xbox 720 a PlayStation 4. Zatím se o konzolích mlčí, ale už je určitě na čase, aby nějaké informace přišly.
  
Naše sekce E3-2012 je rozdělena na dvě části. Pod tímto textem vidíte dvě rozšíření. Blog | Videa | Dema, aby jste zde nemuseli listovat v celém seznamu, doporučuji si například rozklinout to vo Vás zajímá a mít vše na hlavní straně.
Možnost filtrovat:   VIDEA   |   DEMA   |   BLOGY   |   FOTKY
17.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
e3.png
Zajímá Vás přenos z E3, neviděli jste záznámi, nebo jste jej viděli po kouskách? Tak my teď pro Vás našli 4 nejlepší záznámi dlouhé více jak hodinu. Koukněte se na kompletní představení.
10.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
e3.png
E3 už uplně skončila a my Vám přinášíme rekapitulaci toho, co nejvíce zaujalo, překvapilo nebo se o tom bude ještě hodně mluvit. Čtěte více, tento rok byl vážně velmi povedený.
7.6. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
nfs.png
Nastupce a stejná značka Most Wanted žádnym způsobem nenavazuje na díl Most Wanted z roku 2005. Výrobce uvedl, že jde o přímé pokračování Burnou Paradise. Což by nemuselo být vůbec špatné.
6.6. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
d.png
Dyshonored se objevil na internetu ze dne na den. Nikdo o této hře neměl tušení a najednou přišlo tolik informací a dokonalej trailer. Nyní nám výrobce jak slíbil pořídil gameplay přímo na E3.
5.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
sc.png
Včera jsme Vám posílali odkaz na první gameplay ze hry a dnes Ubisoft na E3 ukázal Trailer, který můžeme ohodnotit na velmi povedený. Podívejte se sami na hlavního agenta a jeho likvidaci nepřátel.
5.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
lp3.png
Lost Planet je známí především bojem v zimě a sněhu. Třetí díl nebude vyjímka. Monstra a další nestvůry čekají ve velmi pěkném provedení. Bude tak zajímavá i samotná hra? Více uvnitř.
5.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ds3c.png
Dead Space 3  a velké pokračování, o tom jsme Vás informovali před pár dny + dali první screen. Teď už screeny nebudou třeba. Máme zde první video ze hry - no spíše gameplay trailer.
5.6. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
w.png
O Warface toho už víme dost, viděli jsme i nějaký ten gameplay. No samozřejmě hra nemohla chybět na E3, kde nám představili gameplay trailer. Jen připomínám, hra poběží na CryEngine 3 a bude uplně zdarma.
5.6. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
f13.png
FIFA 13 vychází jak jinak než v září a EA GAMES nám ukazuje své typické video, kde představuje pohyb postav, fauly a přidržování protihráče a další. Nějak vělké změny od FIFA 12 nečekejme.
5.6. 2012    AutorJakub Hergesell   Číst a komentovat
d514.png
Dust 514, hra která je na první pohled sci-fi fps střílečka. Brzy začne BETA a proto si hru doporučujeme vyzkoušet dříve než vyjde oficiálně.  29 června budete mít šanci se zapojit do BETY. Odkaz pro registraci uvnitř.
5.6. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
sw1313.png
Před pár dny LucasArts odhalil nový díl Star Wars a informoval, že si máme počkat na E3, které právě probíhá. A samozřjme slib dodrželi a první gameplay trailer máme zde.
5.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ac3.png
Je tu druhé video Assassina, kde řídíme loď a probíhají přestřelky mezi loděmi. Všimněte si krásně udělané vody a dabingu, že vážně sedí do této bojovné situace.
5.6. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
sms.png
Shotmanii představil ubisoft. Takové hry se v progamingu hráli před mnoha lety. Ubisoft si půjčil několik top hráčů světa, kteří hráli například CS 1.6 a vydelavali statisíce. Koukněte se sami.
5.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
far cry 3.png
I Far Cry 3 předvedl nové video. No lehce hra přijde dost přehnaná, když měníte zbraně metr od nepřátel a on do Vás šije náboj po náboji a vy ho nakonec dáte nožem. No jinak to bude ale vážně perfektní střílečka!
5.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
CoD black ops 2.png
Samozřejmě na E3 nechybí ani fps střílečka a dlouhá serie Call of Duty. Black Ops 2 nám ukáže svých 12 minut ze hry. Hra rozhodně neokouzlila tolik, jak asi výrobce plánoval. Dle většiny to bude velký FAIL.
5.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ac3.png
A je to tady, jedna z nejočekávanějších her Assassins Creed III předvedl svuj gameplay. V sedmi minutách videa uvídme jak se budeme muset například vypořádat se zvěří.
5.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
wd.png
E3 zatím odhalilo ne jednu bombu, ale tohle je zatím top a kdo jiný si za tím stojí než Ubisoft. Právě Ubi poslední dobou vydává samé pecky, no výjimka nebude ani Watch Dogs, novodobí Assassin's Creed?
5.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
c3.png
Crysis 3 a velkolepé pokračování oblíbené fps střílečky přijde již v únoru 2013. Nyní se můžeme podívat na pouze 2 minutové a hlavně nové video ze hry.
5.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
mohw.png
Nová střílečká poháněná Frostbite 2 nám předvádí svůj uplný začátek. Hru rozhodně můžeme srovnávat s Battlefield 3 a v tomto videu uvidíme prvních 7 minut ze hry.
5.6. 2012     Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
tr13.png
E3 přináší video z nového Tom Raideru, který vyjde již v březnu následovného roku. Uvidíme mučení Lary Croft, jak se budeme muset stravovat zabíjením zvířat a krásnou grafiku.
17.5. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
blog.png
Jak tomu vždy je, vývojáři a spolupracovníci nějaké té společnosti musejí dát svůj životopis a často jej píšou na oficiální stránky výrobce. To je ovšem chyba a často tak zveřejní "neradi" nějaký titul stejně jako tomu je teď.
11.5. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
dishonored.png
Potvrzeno, Dishonored se předvede v plné parádě na letošním E3 2012. Hlavního výrobce hry potěšil úspěch prvního a zatím jediného traileru. No aby, byl totiž jeden z TOP vůbec. Dále také zveřejnil den a rok vydání pro naše PC stroje.
e3 2012.png
6.1. 2012 O tom, že přijdou nové generace konzolí se mluví již hodně dlouho. Vyšlo také pár obrázků. Co je ale teď skoro jisté, tak představení na herním festivalu E3 2012. Neví se toho mnoho, ale přece jen jsme něco získali.

   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one