DENUVO

Denuvo.png
DENUVO je název společnosti, ale i samotné proti-pirátské ochrany.
 
Název společnosti Denuvo Software Solution GmbH
Datum spuštění 23.9. 2014
Oficiální stránky: Denuvo.com
Základní informace:

Denuvo je proti-pirátská ochrana, kterou využívají stovky programatorských společností po celém světě. Denuvo neustále mení své "kódy", díky kterým mají hackeři problém ochranu prolomit a vydat ji internetu zdarma. První roky byla ochrana doslova nepřekonatelná, nakonec se však objevilo několik grup, kterým se podařilo systém dešifrovat. Bohužel, čím novější verze DENUVO, tím horší, kolikrát hackerům, stačí k prolomení i pár hodin. 
   

Kolik DENUVO, společnosti stojí?:

Čím menší společnost jste nebo čím menší projekt vytvářite, tím méně platíte. Pokud prodáte hru s více než 250.000 kusy, zaplatíte 1.3 miliónu Kč. Pokud už jste na tom lépe a podaří se Vám prodat více než 500.000 kusů, zaplatíte přibližně 2.6 miliónu Kč. 


Co se stane, když dojde k prolomení DENUVO?:

Společnost Denuvo ve své smlouvě zahrnuje i fakt, že může dojít k prolomení dříve, než "slibují", zkrátka nikdy nevíte, kdy se objeví hacker, který je o krok napřed. Pokud Vám hru crackne grupa, neuděláte stím nic a máte, bohužel, smůlu.


Má DENUVO vliv na hraní her?:

Poslední roky se řeší fakt, že Denuvo ovlivnuje hraní video her na PC. Jak? Šifrovací systém je zkrátka náročný na procesor, což může snížit FPS ve hře klidně o desítky snímků! Ač vývojáři ochrany tvrdí, že to tak není, tvůrci her potvrdili, že to tak zkrátka je, ne vždy je ale aplikace Denuvo tolik znatelná. Jak se tohle podařilo hráčům zjistit? Pokud vydavatel hry použije ochranu Denuvo a nějaký z hackerů ji prolomí, nemá cenu ji dále využívat a další Update ji ze hry odstraní, a právě po odstranění ochrany si hráči všimli nárůstu FPS.


Máte dotaz?:   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one