Loading

Články

Devils Hunt.jpg
Neděle - 29.7. 2018           Autor: Jakub Hergesell

Vydavatelská společnost 1C Company právě oznámila ve spolupráci s vývojářským studiem Layopi Games svou novou značku Devil's Hunt. V článku Vám hru trošku přiblížíme, nechybí screeny ani trailer.
Resident Evil 2.jpg
Neděle - 29.7. 2018           Autor: Jakub Hergesell

Očekávaný remake oblíbeného druhého dílu Resident Evil se pomalu blíží, tvůrci na akci Hong kongu ukázali další nové záběry, a stejně jako minule nejde o nic krátkého. V článku už více než čtvrt hodiny gameplaye.
A Way Out.jpg
Sobota - 28.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Společnost Eletronic Arts se pochlubila prodejními čisli a financemi za další uplynulé měsíce. Došlo i na zmíňku cooperačního titulu A Way Out od menšího studia Hazelight. Hru si vyzkoušelo obrovských 2,6M hráčů.
Battlefield V.jpg
Sobota - 28.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Včera se na internetu objevila falešná zpráva ohledně očekávaného battle-royale režimu (Grand Operations) stím, že jej DICE nestačí dodělat do prvního dne vydání. EA nyní oficiálně potvrdilo, že datum vydání stihne.
Shadow of the Tomb Raider.jpg
Sobota - 28.7. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci Shadow of the Tomb Raider právě zveřejnili nový trailer, ten se věnuje hlavně schopnostem jako lezení, slaňování nebo přeskakování. Jde o jednu z nejdůležitějších schopností ve hře, více v článku.
FIFA 19.jpg
Sobota - 28.7. 2018               Autor: Jakub Hergesell

EA SPORTS povolilo udělat vůbec první pravé gameplay záběry z letošního ročníku fotbalové série FIFA. Podívejte na deseti minutový záznam ze zápasu mezi Manchester City a Manchester United.
Fortnite.jpg
Sobota - 28.7. 2018          Autor: Jakub Hergesell

O čem je vlastně Fortnite? Každý řekne, přeci o stavění, skákání a brokovnicích. A právě tu pravděpodobně nejdůležitější část hry - stavění, se Epic Games rozhodlo nerfnout a to pořádně. Komunita zuří.
BFV.jpg
Sobota - 28.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

O proražení v battle-royale režimu se pokoušelo spousty studií, no největšími jsou stále nepřekonané PUBG a Fortnite. Zbytek pomalu, ale jistě po několika týdnech/měsíců skončí. EA to chce zkusit také.
NHL 19.jpg
Pátek - 27.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Majitelé konzolí PlayStation 4 a Xbox One se již od teď mohou zapojit do otevřeného Beta testu letošního ročníku NHL 19. K dispozici bude až do 2.8. 2018. Co všechno beta verze nabídne v článku.
Dakar 18.jpg
Pátek - 27.7. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Od samotného oznámení závodů Dakar 18 z ledna letošního roku, jsme neviděli jediné pravé gameplay záběry. Teď konečně přišla ta chvíle, k dispozici je rovnou čtvrt hodinová ukázka přímo ze hry.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one