Články

Age of Empires IV.jpg
Středa - 13.11. 2019            Jakub Hergesell

Už zítra Microsoft odstartuje event X019. Podle oficiálních informací se dočkáme hned dvanácti titulů od Xbox Game Studios. Dnes už s jistotou víme, že jedna z nich bude strategie Age of Empires 4.
MAFIA 4.jpg
Úterý - 12.11. 2019            Jakub Hergesell

Několik na sobě nezávislých zdrojů přineslo zajímavé spekulace ohledně pokračování série MAFIA. Už nějakou dobu se mluví o přípravách čtvrtého dílu a nově také o remasteru dvojky.
Stadia.jpg
Úterý - 12.11. 2019          Jakub Hergesell

Služba Google Stadia se pomalu blíží, Google dnes představil, jaké hry nabídne v den spuštění. Na co se můžeme těšit? Třeba Red Dead 2, Mortal Kombat nebo novou sérii Tomb Raider.
Crysis 1.jpg
Úterý - 12.11. 2019            Jakub Hergesell

Fanoušek Crysis oznámil vlastní práci na kooperačním režimu pro první, revoluční a zároveň nejlepší díl série. Podívejte na několika minutové záběry. Více informací ve článku.
Hideo Kojima.jpg
Pondělí - 11.11. 2019           Jakub Hergesell

Hideo Kojima přinesl světu svůj další klenot. Od začátku oznámení Death Stranding tvrdil, že jde o něco unikátního, o něco originálního co tu ještě nebylo. A přesně to se podepsalo na hráčských recenzích.
Phoenix Point.jpg
Pondělí - 11.11. 2019          Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky PC verze Phoenix Point právě zveřejnilo studio SnapShot Games Vychází 1.12. 2019. Požadavky jsou průměrné na poměry roku 2019.
Rockstar Games.jpg
Pondělí - 11.11. 2019         Jakub Hergesell

Rockstar Games, společnost, která každou svou hrou posouvá hranice dokonalosti, oznámila AAA projekt pro konzole další generace. S největší pravděpodobností jde o Grand Theft Auto 6.
X019.jpg
Neděle - 10.11. 2019           Jakub Hergesell

Microsoft, konkrétně studio Xbox Game Studios lákají na svůj tradiční event X. Ten proběhne už 14.11. 2019, na co se můžeme těšit? Microsoft láká i na oznámení nových her pro PC.
Silent Hill remake FPS.jpg
Neděle - 10.11. 2019            Jakub Hergesell

Fanoušek série Silent Hill, Zero Trace Operative pracuje na remaku hry a ukazuje, jak by mohl finální mód vypadat. Vše z pohledu první osoby, ve článku pět minut ze hry.
Neděle - 10.11. 2019            Jakub Hergesell

Tentokrát žádný trial nebo dočasná záležitost. Společnost Epic Games nabízí dvě regulérně originální hry ve standardní edici zcela zdarma. A pokud si je stihnete aktivovat, zůstanou Vám už napořád.
Ruiner.jpg
Splinter Cell.jpg
Neděle - 10.11. 2019           Jakub Hergesell

To by nebylo, aby se opět nezačalo spekulovat o oznámení nového Splinter Cellu. Nejrůznější zdroje tvrdí, že je ve vývoji, že se chystá oznámení - už několik let. Teď sám Ubisoft možná něco teasuje.
Epic Games.jpg
Neděle - 10.11. 2019           Jakub Hergesell

Lidé si stále na Epic Games Store nezvykli, klient s PC hrami digitální distribuce sice už má desítky miliónů účtů, přesně se ptáme. Má tolik lidí kvůli hrám zdarma, které pravidelně rozdává? To by mohlo skončit.
Death Stranding PC.jpg
Neděle - 10.11. 2019           Jakub Hergesell

Vydavatelská společnost 505 Games, která se postará o čerstvě vydanou hru Death Stranding od Kojima Productions právě oznámila, že hru je nyní možné předobjednat jak na Steamu, tak Epic Games Store.
Steam.jpg
Sobota - 9.11. 2019            Jakub Hergesell

Fanoušci a uživatelé Valve zjistili hodně zajímavou věc, ve zdrojovém kódu Steamu objevily náznaky jisté služby, které by mohla konkurovat Googlu, konkrétně službě Stadia.
Bless Unleashed.jpg
Pátek - 8.11. 2019          Jakub Hergesell

Bandai Namco o své XBOX ONE exkluzivní hře Bless Unleashed moc nemluví, když už ale vydá nějaké video, stojí za to. Tentokrát se hráči dočkali rovnou spuštění otevřené beta verze. Zapojíte se?
SKATE 4.jpg
Pátek - 8.11. 2019         Jakub Hergesell

Možná si někteří vzpomenete na rok 2018, kdy komunitní nejvyšší manažer EA lákal na SKATE 4 po úspěšně prodloužené ochranné známce. Žádné oznámení se ale nekoná, EA opět přišlo o známku.
Jumanji The Video Game.jpg
Pátek - 8.11. 2019            Jakub Hergesell

Menší hry jsou nyní díky Death Stranding a Red Dead Redemption 2 ve stínu, přesto je dobré se o nich zmínit. Dobrodružné Jumanji se ukazuje ve startovním traileru. 
T2.jpg
Pátek - 8.11. 2019          Jakub Hergesell

Vydavatelství Take-Two, které má pod palcem giganty jako Rockstar Games a jejich Grand Theft Auto či Red Dead, zveřejnilo prodeje i dalších her jako Borderlands a prozradilo pár důležitých informací.
Kojima+Productions.jpg
Pátek - 8.11. 2019          Jakub Hergesell

Ohledně čerstvě vydaného Death Stranding bylo i tak spousty otázek. O samotné hře jsme toho věděli už dost, nebylo však pořádně jasné, kde Kojima vzal najednou tolik vývojářů a kdo vlastně na hře dělal.
Pátek - 8.11. 2019           Jakub Hergesell

Na následujících několik dnů je další hra zdarma. Včera jsme vám psali o The Elder Scrolls: Online, které je možné hrát ještě následujících 5 dnů, dnes to je American Truck Simulator.
American Truck Simulator.jpg
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one