Články

Dragon Age.jpg
Pátek - 30.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Generální manažer studia BioWare / EA právě na svém blogu prozradil, že oznámení "něčeho" ohledně Dragon Age se dočkáme už brzy. Oznámit něco takového během The Game Awards 18 by nebylo špatné.
Man of Medan.jpg
Čtvrtek - 29.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

První vývojářský deníček studia Supermassive Games (tvůrci Until Dawn) ukazují několik nových záběrů ze hry a mluví o tom, jak se vše kolem hry připravilo. Osobně se vydali zkoumat velké lodě, aby přinesli...
Death Stranding.jpg
Čtvrtek - 29.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Už za šest dnů bychom se měli dozvědět na The Game Awards 2018 přesná data vydání některých PlayStation 4 exkluzivit, no obchod Walmart to možná prozradil trochu dříve. 
Rockstar Games.jpg
Čtvrtek - 29.11. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Na internetu se objevila pohledná grafika s daty, kdy Rockstar Games vydával hry. Ty jasně ukazují, že výrobce špičkových her vytvoří rok co rok méně her. Podívejte, jak velké časové prodlevy si nově nastavili.
Sony PlayStation Vita 2.jpg
Čtvrtek - 29.11. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Společnost Sony si právě nechala patentovat novinky, které by mohly souviset s připravovaným handheldem, že bychom se mohli těšit na PlayStation Vita 2? Více detailů ve článku.
Superman.jpg
Čtvrtek - 29.11. 2018           Autor: Jakub Hergesell

Už dlouhé tři roky se mluví o tom, že by Rocksteady studio (tvůrci trilogie Batman Arkham) mělo pracovat na AAA hře Superman. Nyní možná unikl dokonce název hry, Superman: World’s Finest.
Fallout 76.jpg
Čtvrtek - 29.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Že jsou hráči nespokojení s multiplayerovým Fallout 76, o tom už jsme psali několikrát. Tentokrát se hráčům se sběratelskou edicí nelíbí dárky, které dostaly. Batoh je totiž jiný, než Bethesda slibovala.
Obsidian RPG.jpg
Čtvrtek - 29.11. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Jistě jste si všimli, pokud nás pravidelně čtete, že se na The Game Wards 2018 chystá oznámit hned 10 nových her. Mezi prvními oficiálně potvrzenými je RPG hra od Obsidian, na co se můžeme těšit?
Hell let Loose.jpg
Středa - 28.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Black Matter studio ukazuje nové záběry z Hell Let Loose a oznamuje brzký příchod early access verze pro PC. Toho se dočkáme už začátkem roku 2019. Teď už se pojďme mrknout na necelé 2 minuty ze hry.
World War Z.jpg
Středa - 28.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Po několika měsících se o slovo přihlásilo studio Sabre, které ukázalo hned 18 minut gameplay záběrů zombie akce World War Z. Dokážete si poradit s tisíce zombies?
The Game Awards.jpg
Úterý - 27.11. 2018           Autor: Jakub Hergesell

Konference a vyhlášení her roku 2018 proběhne na The Game Awards už za pár dnů, moderátor Geoff Keighley s velmi pozitivní náladou oznámil, že dojde až na 10 oznámení a my máme hned několik tipů!
NVIDIA.jpg
Úterý - 27.11. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Střední třída grafických karet aktuální série, NVIDIA GeForce GTX 2060 dorazí možná až během jara 2019, přesto se na internet dostaly první oficiální benchmarky hry Final Fantasy od Square Enix.
Red Dead Redemption 2.jpg
Úterý - 27.11. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Rockstar Games se po úspěšném vydání základní příběhové části Red Dead Redemption 2 může vrhnout na spuštění, prozatím jen testovací fáze Red Dead Online. Někteří si bude moct zahrát už dnes.
Ring of Elysium.jpg
Neděle - 25.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Už nějakou dobu vydaná free-to-play battle-royale akce Ring of Elysium spustila konečně EU servery. Oznámení doprovází slušný trailer, který Vám hru vlastně i do detailu představí. 
Pokémon Lets Go.jpg
Neděle - 25.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Původně exkluzivní hra pro Nintendo Switch, Pokémon: Let's Go vyšla teprve před přibližně týdnem, už nyní se ale objevila první verze emulátoru Yuzu, jak se hraje na PC, v jakém je stavu atd ve článku.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one