Články

1.png
14.3. 2012 - Ubisoft před dvěma dny zveřejnil video, kde nám ukazuje kousek z gameplaye a jak si budeme moct přizpůsobit zbran nebo vzhled našeho obličeje. Není to důležité, ale proč to nemít podle svých představ?

1.png
13.3. 2012 - Battlefield channel na youtube zveřejnil video ve full HD a na svůj web napsal, že jde o DLC, které vyjde v červnu. Máme video, které nám dokonale ukáže prostředí mapy, která bude v balíčku s FrostBite 2 engine.

1.png
13.3. 2012 - Activision jako výrobce hry Call of Duty Modern Warfare 3 oznámil, že můžeme očekávat nové mapy pro náš multiplayer. Přibyde také co-op s pojmenováním Spec Ops. Activision slibuje, že se nám to bude líbit.

1.png
12.3. 2012 - Už minulý rok 18.listopadu jsme Vás informovali, že EA chystá další díl FIFA Street. Tam se zdálo, že simulator vyjde na všechny platformy, bohužel jsme se nestalo a EA hru nabízí pouze pro Xbox 360 a PlayStation 3.

1.png
12.3. 2012 - Crytek ukázal další generaci svého engine CryEngine 3. Podle všeho engine bude nejžádanější pro další hry a generace. Rozhodně jsou chvíle, kdy nerozeznáte realitu od videohry. To se také ukáže na náročnosti.

1.png
10.3. 2012 - To, že vyjde nový Hitman většina z nás ví a už jsme Vás i pár novinkami zásobovali. Rozhodně bude patřit mezi TOP vydané hry pro rok 2012. Dnes ale přichází další video, které ukazuje průchod davem.

2.png
9.3. 2012 - Novinka Warface byla hodně velkým objevem. Ptáte se proč? To Vám povíme v pokračování. Prozačátek, koukněte se na skvělý gameplay trailer, jaký engine nás čeká a ta nejlepší informace? Ha to v novince !

statistic logo.png
Březen 2012 - Od dnešního dne, Vás každý měsíc budeme informovat jak se změnilo pořádní v počtu stažení her u nás na serveru. Předem upozornuji, že se jedná o kompletní SEZNAM stažení top 10 her na spite.cz.

gta v logo.png
9.3. 2012 - I když se o GTA V toho moc neví, na českém Googlu se tagy GTA V nebo Grand Theft  Auto 5 stále vyhledávají ve stovkách uživatelů denně. Dovolili jsme si tedy po nějaké době zase spekulovat. Řekněte i vy názor.

1 (2).png
8.3. 2012 - Čeština pro Mass Effect 3 s officiálním vydáním bohužel nepřišla. Proto se rozhodovalo zda ji někdo dodělá stejně jako u hry Alan Wake, kde náhodně přišla bez jakéhokoliv očekávání. Jak to bude už víme, čtěte dále.

2.png
8.3. 2012 - Před přibližně týdnem jsme Vás informovali o dalším díle Medal of Honor, který EA plánuje a zároven již vyrábí. Včera se objevil první Debut Trailer, který nás má nalákat na hru. Video můžete sledovat v pokračování.

1.png
7.3. 2012 - Ačkoliv je to hra zdarma, která bude tak i oficiálně vydána, tak vypadá stále lépe a lépe. Sehnali jsme pro Vás 30 minut ze hry Planetside 2, která vyjde již za pár týdnů. Stále se testuje ALPHA verze, ale už je skoro u konce.

   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one