Články

d3 logo.png
14.1. 2012  Včera bylo officiálně prohlášeno, že Diablo 3 míří na trh. Každá hra musí být odsouhlasena úřady a dalšími testy. Diablo 3 nakonec dopadlo dobře, jen někteří si možná budou stěžovat, na co? To čtěte dále ...

bf3 logo.png
12.1. 2012  DICE právě dnes prohlásil, že byla vyrobena nová ochrana proti hackerům v Battlefield 3. Po pár hodinách se předčilo veškeré očekávání a opravdu to funguje. Jak můžete nahlásit hackera a jak pracovat v článku.

hitman.png
11.1. 2012 Dnes vyšlo nové video, v kterém uvidíme něco, co jsme ještě nemohli vidět! Nový Hitman přinese ne jednou vylepšení. Realné animace, skvělá grafika a hlavně novinka "předvídání" Vás určitě natchne. Pojďme se podívat...

cs logo.png
7.1. 2012 Další ze série Counter Strike je téměř za rohem a my si v dnešním článku ukážeme, jak se za tu dobu (12 let) věci změnily. Vše uvidíte ve videu, kde jsou sestříhané všechny díly Counter Strike. Tak do toho.

e3 2012.png
6.1. 2012 O tom, že přijdou nové generace konzolí se mluví již hodně dlouho. Vyšlo také pár obrázků. Co je ale teď skoro jisté, tak představení na herním festivalu E3 2012. Neví se toho mnoho, ale přece jen jsme něco získali.

anonymous logo.png
5.1. 2012 Anonymous opět promluvili. Zároveň na to podala firma Sony a Capcom oficiální prohlášení. Víme také jak se zachová Valve a EA. To vše čtěte již nyní. Něco Vás možná potěší, něco ne, každopádně to nevypadá dobře.

logo.png
5.1. 2012 Známé letecké simulátory od Microsoft byly dávno puštěny k vodě. Teď, po dlouhé době přichází konečně další s číslovkou 2012. Podle výrobce hry budeme létat nad Havajem a prý nevynechali žádné známe budovy.

gta v logo.png
3.1. 2012 Grand Theft Auto aneb jedna z nejlepších herní sérií na této planetě očekává další díl, to už ale víme. Dnes jsme se mohli dočíst další novinky co se týče nového dílu. Zatím jsou to jen dobré zprávy! Pojďme na to.

fus ro dah logo.png
2.1. 2012 Zábava o které je psáno vznikla díky vydání Skyrimu. Ve hře se odehrála scéna, která se jaksi zalíbila a nyní ji používá celý svět videí. Najdete desítky videí stímto podtextem. My jsme pro Vás našli ty nejlepší videa! FUS RO DAH!

anonymous logo.png
31.12. 2011 Poslední den v roce nám přináší jednu obrovskou zprávu, pro nás bohužel nejvíce špatnou a jednu z těch, které jsme nechtěli nikdy slyšet. Přichází zákon, který smaže všechny stránky s hrami, videi nebo mp3 zdarma!

query2.png
30.12. 2011 Tipovačka - probíhá hlavně na Fanouškovské stránce Facebook - SPITE.cz (official). O čem je, jak probíhá a vše kolem této soutěže najdete v pokračování tohoto článku.


» Číst celý článek  |  Komentář  |  TOP
assassins logo.png
29.11. 2011 Našli jsme v Eshopu Assassin's Creed Serii pouze za 1.500, když si vezmeme, že druhý díl ještě před pár týdny stál něco kolem 700 stále a 3 též, tak to vypadá na super slevu. Některé díly mají až 75% slevu.

» Číst celý článek  |  Komentář  |  Autor: Jakub Hergesell
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one