Články

20.9. 2012     Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat
mass effect 4.png
Výrobce velmi oblíbené trilogie Mass Effect oznámil, že chystají další věci do budoucna. Po trochu pátrání na internetu jsme zjistili další věci, které Vás určitě budou zajímat.
17.9. 2012     Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat
hit.png
Nový Hitman z úspěšné serie má kousek před vydáním a tak nám výrobce posílá další super gameplay trailer, kde nám ukáže co všechno můžeme použít k zabití nepřátel, je to hustý!
17.9. 2012    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat
assassins creed iii about hunting.png
Assassin's Creed III vychází již ?.11. 2012 a my jsme pro Vás sepsali všechny důležité informace o HW nárocích hry. Opět hned za začátku napíšem - Jsou průměrné na rok 2012.
15.9. 2012    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat
assassins creed iii about hunting.png
O Assassin's Creed 3 toho v tuto chvíli víme už mnoho. Jaké zbraně budeme mít, jaké úkoly budeme mít a vše kolem. Ale až teď nám upřesnil výrobce co a jak bude se zvěří kolem.
14.9. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
b2.png
Bordelands 2 vychází již 18.9. 2012 a my jsme pro Vás sepsali všechny důležité informace o HW nárocích hry. Opět hned za začátku napíšem - Jsou nízké na dnešní průměry.
14.9. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
duke nukem 2013.png
Po celkem neúspěšnén vydání posledního dílu Duke Nukem se objevují informace, že výrobce, který serii Duke Nukem v roce 2010 již pracuje na novém díle, je to pravda? Víme více.
13.9. 2012     Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
arema 3.png
Před několik hodinami se do čech dostala zpráva o tom, že dva Čeští "turisté" byli zadrženi v Řecku. Po chvíli se ovšem přišlo na to, že to byli vývojáři Army 3, víme všechno, čtěte.
10.9. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
slender.png
Do rukou se nám tentokrát dostala hra od Unity. Hru jsme pro Vás otestovali, sepsali pár užitečných bodů proč hru zkusit + přidali videa a screeny. Pojďme na to.
9.9. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
valve.png
Steam a Valve jde stále výš a výš. Před několika dny zprovoznili novou sekci, kde můžete kupovat a stahovat programy. Hned po té udělali herní centrum, teď ale přichází revoluce.
8.9. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
b2.png
Borderlands 2 je skoro za rohem a video magazíny jako IGN a GameSpot pro herní svět natočili 3 hodiny z hraní. Zajímá Vás jak se ve hře stříli a vlastně všechny možné věci kolem?
7.9. 2012    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat
Thunder Wolves header.png
O Ubisoftu se poslední dobou točí nějak moc informací. Stále nové videa, informace o nových hrách, o hrách které vycházejí konečně i na PC atd. Teď ohlásili zcela novou hru s vrtulníky.
6.9. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
trialcs.png
Ubisoft letos vydal závodní motocrossovou hru, kterou podobně můžeme znát z nejstarších online webových her. Jelikož měla větší úspěch než se čekalo, vydají jí tak i na PC.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one