Články

codo.png
4.7. 2012    » Spustit

Ano vidíte dobře, není to tak dlouho, co bylo prozrazeno pokračování Black Ops. Online je bohužel jen pro Asii.
3.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
assassinsc3.png
Určitě jste i Vy slyšeli o dnu nezávislosti, který byl 4. července v USA. Nyní Ubisoft pustil do světa další trailer, který je vytvořený právě pro tuto událost. Podívejte se na další trailer.
3.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
mw.png
Dlouho letá a bohatá serie Need for Speed nyní představuje chvilkové záběry z multiplayer módu. Hra běží na vylepšeném Frostbite 2 engine, takže o zábavu bude postaráno.
2.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
d3.png
Nejlepší hráč je v každé hře, Diablo 3 si po necelých 2 měsících vydání též našlo top hráče, kterého hodně lidí dobře zná. Jeho nick je Athene a ve videu ukazuje, jak silný dokáže být.
1.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ghost recon.png
Update je velmi důležitý pro hraní Ghost Reconu. Možná jste doposud žádnou chybu neviděli, ovšem je toho opět plná hra. Update je také pro ty, kteří chtějí do hry Češtinu, kterou zde máme též.
1.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ghost recon.png
Ghost Recon vyšel již před pár dny a určitě hodně z Vás má hru rozjetou na plné pecky. Teď ale vyšla i čeština, která by Vám mohla pomoct při ději a přeložením misí. No jen do toho.
30.6. 2012    Gamescom    Číst a komentovat
gamescomlogo.png
První trailer pro rok 2012 zveřejnil ukázky her, které můžeme očekávat. Asi 2 vteřiny jsme mohli zahlídnout i Grand Theft Auto: V, což by odpovídalo, když na GC bude Take-Two.
28.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
dishonored.png
Dishonored jako celkem zatím dobře vypadající titul dnes vydal video, které zachycuje záběry z mise pojmenované Golden Cat. Asi víte oč jde, no pojďme se podívat na video.
26.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
far cry 3.png
Akční střílečka na tropickém ostrově je odložena z důvodu neznámého. Ovšem jediné co víme, že v Americe na tom budou s datumem vydání ještě hůř než my v Evropě. Více v článku.
25.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
r2.png
Až do teď jste si nebyli jistí s koupí nebo stažení Dark Waters značky Risen? Tak teď máte možnost zahrát si za piráta na Steamu. Rozhodně k odzkoušení hry bohatě stačí.
24.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
mohw.png
A máme tu officiální informace o tom, jak budou vypadat HW požadavky Warfighteru. Určitě Vás budou zajímat, protože tohle bude jedna z nejlepších akčních her roku. Více v článku.
23.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ac3.png
No vidíte dobře. Jak je tomu bohužel již každý rok, tak i Assassins Creed 3 je odložen. Konzolové datumy zůstavají stejné. No můžeme být rádi, že nám to neodložili o čtyři...
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one