Články

24.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

mafia 3 realese.png
Na internetu se šíří informace o tom, že nová Mafia 3, která mimochodem stále nebyla officiálně potvrzena o vydání, že přijde s novou generací konzolí. Tyto zprávy přišly i u jiných her a officiálně potvrzené, jedná se tedy jen o blábol?
22.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

ass.png
Už několikrát jsme Vám psali o tom, že společnost Ubisoft poslala do Hollywoodu své návhry na film, kde mimo jiné nabídli značky jako je Assassin's Creed, Splinter Cell a další. Již je tomu skoro rok a až nyní se možná začne něco dít.
22.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

teso.png
Již před nedávnem jsme Vás informovali o novém díle od Bethesdy soft. s podtitulem Online. Také jsme pro Vás připravili PREVIEW aby jste věděli přesně o co jde. Dnes pro Vás máme pěknou dávku jedny z prvních screenu ze hry. Váše názory?
22.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

moh.png
Češtinu ke stažení nyní nabízí SKIDROW jako jeden z jazyků, který bude obsahovat další díl Medal of Honor Warfighter. My jsme Vám jej připravili nyní ke stažení. Teď už jen čekat na vydání CRACKU, který se odhaduje na 23.10. 2012.
21.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

zombies.png
Možná jste si poslední dobou všimli, že Zombies hry nebo módy jsou nyní v módě a toho možná využívá i Sleeping Dogs. Jeho další DLC totiž bude se Zombies. Dnes vyšlo první video, které láká na Zombies v otevřeném světě Sleeping Dogs.
20.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

dayz.png
Šéfik samostatné hry DayZ game si všiml velkého úspěchy prvních screenů, které vydal před pár dny na svůj Twitter. Teď se nás snaží dostat na další sadu obrázků. Jde z nich také vyčíst, jaké lokality budeme moci obydlet.
18.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

jason.png
Hra o které je řeč se jmenovala Jason Bourne (The game). Pracoval na ni tým, který měl na starosti vývoj Prototype 2, který má také otevený svět. Hra měla vyjít již v roce 2008 a až nyní můžeme vidět první záběry ze hry.
18.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

outlast.png
Dnešnímu dni byl oznámen nový horor od nezavislého studia jménem Red Barrels. Ačkoli jde o nezávislé studio, můžeme očekávat možná až AAA hororovou FPS hru. Jací vývojáři se na hře podílejí čtěte v článku + máme gameplay.
16.10. 2012     Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

dayz.png
Jak již delší dobu víme, DayZ vyjde jako samostatná hra. Mod který běží pro Armu II půjde dále pro testování do plné hry. Screeny které uvidíte prý nejsou finální, focené je to na nastavení grafiky "Medium".
14.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

dis.png

A je tady to, na co jsme dlouho čekali. Ačkoli Dishonored vyšlo už před 5 dny, čeština se trochu spozdila s českým vydáním hry. Nyní tu máme češtinu + crack, čtěte návod na funkčnost CZE.
13.10. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
sf.png

Source Filmy Maker, ve zkratce SFM je od Valve jako užasný dáreček všem, kterým se líbí například postavičky Team Fortress 2 a rádi tvoří animace. Podívejte se na TOP 5 těchto animací.
13.10. 2012     Autor: Jakub Hergesell   Číst a komentovat »
insane.png
InSane je horor, který měl režisér Del Toro krásně naplánovaný. Bohužel výrobce THQ, který doposud nemá nějak extra AAA her hru odstranila ze svých plánů - nemají peníze. Del Toro chce Valve.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one