Články

6.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
dishonored preview.png
Jelikož se hra Dishonored proslavila hned první den a hráči mají zájem o více info, rozhodl jsem se napsat náhled na hru, co nás čeká, podle čeho se hra stavila a zda to nebude jen další tunelová hra jako poslední dobou každá.
5.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
online.png
Je to přesně dva dny, kdy byl prozrazen nový díl The Elder Scrolls: Online. Dnes bylo uploadnuto první video, které nám řekne jen něco málo o hře. Teaser nám ze hry ale nic neukáže. Byla také spuštěna oficiální stránka, kde seženete více informací.
4.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
half life 3 realese date.jpg
Stranka, která nemá s Valve nic společného, ale neustále o ni píše své novinky (fan stranka) napsala, že kontaktovali pár zaměstnanců Valve, kteří by mohli vědět nějaké zajímavé informace, bohužel jsme se dozvěděli jen to co jsme nechtěli.
3.5. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
screeny.png
Call of Duty: Black Ops II. Galerie screenů veleúspěšné serie Call of Duty. V této složce najdete nové artworky, screeny nebo oficiální náhledy na hru. 
   
3.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
Black Ops 2 record.png
Je to v celku neuvěřitelné, ale Black Ops 2 vážně může oslavovat pvní rekord. Je to necelých 48 hodin od zveřejnění hry a Amazon už teď zveřejňuje výsledek. O jaký rekord se vlastně jedná? No samozřejmě o počet předobjednávek, víme i kolik.
3.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
TES Online.png
A je tady velké odtajnění! Poslední díl Skyrim byl oficiálně vyhlášen jako hra roku 2011, nyní se chystá další - bude se jmenovat The Elder Scrolls: Online. Na vše se přišlo až dnes díky zahraničnímu magazínu, máme toho více!
2.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
CODBO2INFO.png
Call of Duty: Black Ops 2 je již několik hodin potvrzeno a dočkali jsme se i prvního traileru, který ukázal děj v budoucnosti s velkým technologickým postupem. Co se lidem absolutně nelíbí je grafika, která samozřejmě nebyla finální.
1.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
CoD black ops 2.png
Ještě než se oficiálně zveřejnila hra Black Ops 2, tak se o ní dlouho spekulovalo, že právě ona by měla vyjít. Je to tak, už dnes víme, v jakém čase se děj bude odehrávat, kdy vyjde a je i video! Objevily se také první screeny ze hry.
1.5. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
dShW.png
DiRT: Showdown je skoro za dveřmi a už tento měsíc se setkáme s drsnými závody. HW nároky hry budou vyšší, než jsme u těchto závodních her zvyklí. Nejvíce náročné bude stavba postav, kteřé jsou dokonalé.
1.5. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
hAgV.png
Hitman má za sebou už několik vydání. Celkem povedená serie nám přinesla super detektivní hru, kde zabíjíte jako duch nepozorovaně. Bude to tak i v dalším díle Hitman: Absolution, už podle těchto informací to bude TOP hra 2012.
30.4. 2012    AutorJakub Hergesell    Číst a komentovat
Risen 2 - čeština.png
Čeština pro Risen 2: Dark Water je připravena pro Vás. Přibližná doba stahování (2 sekundy). Angličtina je celkem dobře přeložena. Jelikož Risen 2 vyšel před pár dny, tak si češtinu doporučuji stáhnout. Upload: Ulož.to
30.4. 2012    AutorJakub Hergesell   Číst a komentovat
Crysis 3 header.png
Máme tu poslední den a už se asi netrpělivě připravujete na čarodějnice. Myslím, že dnes je ten pravý čas, kdy udělat preview nebo-li náhled na hru Crysis 3. Všechna dosavadní informace v jednom článku s novými screeny. Čtěte dále...
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one