Články

13.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

bo21.png
Podívejte se společně s námi, jak si vedla jedna z TOP stříleček letošního roku. Každý Black Ops 2 poslal předčasně pod kytky, ovšem realita je jiná, Black Ops 2 překvapilo a díl společně se zombie a dobrým multiplayerem překvapil.
13.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

gta v.png
Máme nové informace, které Rockstar officiálně sedili mediím. Na internetu se také objevily nové screeny ze hry, podle všeho jde o screeny z Traileru 2#, nebo DEMO verze, kterou mají bohužel k dispozici pouze vývojáři a magazín Game Informer.
13.11. 2012    Autor: Jakuub Hergesell    Číst a komentovat »

Mass Effect 4 release date.png
O tom, že bude 4. díl Mass Effectu jsme Vás před pár dny informovali. Nyní přichází officiální zpráva o tom, že našeho hlavního hrdiny Sheprda mise skončila a v dalších dílech ho neuvidíme. Další zajímavá zpráva je, že hra poběží na vylepšeném Frostbite 2.
10.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

test druve.png
Výrobce odhalil HW požadavky hry Test Drive: Ferrari. Jelikož bylo mnoho odložení hry, graficky se hra stále zlepšuje a proto máme finální požadavky - Stav nároků: Průměrné.
10.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

gta v.png
Jednomu ze zahraničních magazínů se podařilo zjistit, jaké hlavní postavy budeme v novém Grand Theft Auto V ovládat. O hlavních postávách, které budou 3 a budeme mezi nimi moci přepínat jsme Vás informovali, teď jejich podoba.
9.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

mohw.png
Na vydání Medal of Honor: Warfighter se čekalo nějakou dobu, podle všeho to měl být jeden z kandidátů na hru roku, ovšem jak hra skončila ve finále? ODPAD. Preview, videa nebo trailery vypadaly velmi nadějně, ovšem výsledek je otřesný. Koukněte na hodnocení.
8.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
1.png
Je tady něco, na co dlouho, hodně dlouho čekáme. Vždyť si vzpomeňte, jak trailer GTA V pobláznil svět, snad uplně každý web o hrách ho musel mít na stránce! Teď tu máme vše, co jsme potřebovali vědět, jaký svět nás čeká, kdo budeme a co budeme moci dělat - PREVIEW !
8.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

alins.png
Pamatujete si na jednu z těch starších her, která se jmenovala Aliens vs. Predator, vyšla v roce 1999. Hraná byla hlavně na Playstationu 1 a nebaví Vás ty moderní, které zkrátka nemají dostatečnou kvalitu? Ta čtěte více! Jeden fanoušek ji dělá dle pořádného hráčského gesta.
8.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

stažený soubor.jpg
Na dnešek se všichni, které zajímá Grand Theft Auto V připravte, proč? Vychází totiž nové číslo zahraničního magazínu pro hry Game Informer. Jeden z nejlepší herních informátorů. Dnešek přinese snad TUNU informací o novém GTA V.
7.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
outlast.png
Zaujal Vás horor, který vyvíjí TOP tým developerů především ze společnosti Ubisoft? Tak čtete správně, napsali jsme pro Vás PREVIEW, kde by jsme Vám chtěli stručně popsat hru, jaký má děj, jaká je naše postava a co bude našim cílem.
6.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell   Číst a komentovat »

abduction.png
Před pár dny jsme Vás informovali, že s můžete prohlídnout hry, které vyjdou v našem Katalogu her 2013, od té doby tam přibyly další hry. Poslední dny odahalují velký počet her na další rok. Ovšem i v tomto případě se nejedná o AAA hru.
6.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

gta v release trailer two.png
Určitě si dobře vzpomínáte, že se Rockstar, výrobce snad nejlepší serie Grand Theft Auto slíbil, že vydají další trailer ke GTA V. Slibovali srpen 2012, ovšem nic se nestalo. Před pár dny jsme se dozvěděli, kdy GTA V vyjde, teď víme, kdy čekat další trailer.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one