Články

Pondělí - 19.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

hitman.png
Podívejte se společně s námi, jak si vedla hra Hitman: Absolution v hodnocení zahraníčních TOP magazínů. Veškeré hodnocení je z recenzí dne 18.11. 2012. Třeba i takové hodnocení Vás přinutí si hru koupit, nebo naopak vůbec nepořizovat.
Neděle - 18.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

slender 3.png
O tom, že vyjde plnohodnotná hra Slendermana jsme Vás informovali před nějakou dobou. Nevědělo se pomalu nic, byly zveřejněny pouze první dva obrázky. Nyní pro Vás máme dalších pár kousků. Ted už alespon víme, že hra vyjde v roce 2013.
18.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

gta v.png
Pokud Vás stále o GTA V něco zajímá a zatím jste se to nikde nedozvěděli, možná to přijde právě ted. Rockstar - výrobce serie GTA odpovídalo na otázky, které jim přišli do redakce. My jsme se samozřejmě přeložily a tady to máte :-)
18.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

cars.png
Jeden z nejlépe hodnocených simulatorů (nevydaných simulatorů) je odložen na konec roku 2013. Podle všeho nebyly dostatečně dobře vyladěny auta a jejich fyzika, protože právě na té se bude další měsíce pracovat. Pojdte se podívat na nové obrázky ze hry.
17.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

hitman.png
HW požadavky pro Hitman: Absolution. Jsou officiálně sdíleny od výrobce IO Interactive. Už ze začátku Vám prozadíme, že - požadavky jsou průměrné.
15.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

sw.png
BioWare a EA potvrzují, že Star Wars: The Old Republic je nyní uplně zdarma. Samozřejmě poplatky za vylepšení atd zůstavají na své ceně, ovšem od ted si můžete Old Republic zahrát až do 50 levelu a to za všech 8 různých ras.
15.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

mw4.png
Fanoušci pozor, poslední Black Ops 2 vám nestačí a už si říkáte, jeslti bude další díl akční střílečky Call of Duty? Tak v tuto chvíli Vám můžeme officiálně potvrdit, že v roce 2013 měsíce Listopad vyjde CoD: Modern Warfare 4. Bude se prý pokračovat  ději.
14.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

novinka.png
Novinka na našem webu. Odpočítávání. Stále se nás dotazujete, za jak dlouho a kdy vyjde Vaše oblíbená hra. To jste si mohli až do teď zjistit v katalogu her, ovšem nyní o katalogu přibylo i odpočítávání, které Vám ukáže kolik dní/měsíců ještě zbývá, než hra vyjde, jak na to v článku.
14.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »

cj.png
Druhý trailer Grand Theft Auto: V je venku a my jsme si nemohli všimnout stejně jako další tisíce hráčů, že podoba hlavní postavy s hlavní postavou CJ z prvního dílu je velmi podobná - právě že i hlasem.
13.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

mapa gta.png
Každý den přidáváme nové obrázky z GTA V, máme jich více jak 50 a nyní jsme hodně velkou náhodou narazili na obrázek, který je podle všeho mapa GTA V. Je tam dobře vidět Los Santos, stejně jako v San Andreas. Ostatní 2 města byly smazány - no koukněte se sami.
13.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

bo21.png
Podívejte se společně s námi, jak si vedla jedna z TOP stříleček letošního roku. Každý Black Ops 2 poslal předčasně pod kytky, ovšem realita je jiná, Black Ops 2 překvapilo a díl společně se zombie a dobrým multiplayerem překvapil.
13.11. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »

gta v.png
Máme nové informace, které Rockstar officiálně sedili mediím. Na internetu se také objevily nové screeny ze hry, podle všeho jde o screeny z Traileru 2#, nebo DEMO verze, kterou mají bohužel k dispozici pouze vývojáři a magazín Game Informer.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one