Články

Sobota - 29.12. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
gta v.png
Na officiální stránce Rockstar Games se objevila novinka, která představuje nová trika s motivem Grand Theft Auto. Jsou to samozřejmě vyšívané a velmi kvalitní trika. Na výběr jsou 2 různé možnosti loga, cena je celkem přijatelná a nabízí hned všechny různé velikosti.
Pátek - 28.12. 2012    Autor: Jakub Hergesell   Číst a komentovat »
walkin.png
Všichni určitě víte o 5.  epizodách The Walking Dead. Teď ale mluvíme o FPS vydání, které vyjde v průběhu roku 2013. Moc informací nemáme, ovšem dnes jsme objevili první video, které zachycuje gameplay záběry ze hry. Podívejte se sami, zatím žádná sláva!
Čtvrtek - 27.12. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
wrc.png
Zdá se, že výrobci Milestone to stále nestačí, protože oznámili další vydání WRC s podtitulem Powerslide. Už nepůjde o klasické závody WRC, jak jsme všichni zvyklí. První základní informace včetně in-game fotek máme nyní v článku.
Čtvrtek - 27.12. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
survarium.png
Zmodernizovaný, vylepšený a udělaný do pokračování STALKERA v novém názvu Survarium. Protože nemohl být Stalker 2, rozhodli se vývojáři udělat Survarium, který by nám měl nabídnout vše, na co jsme zvyklí  a ještě mnohem více.
Středa - 26.12. 2012     Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
slenderman.png
Po překvapivě úspěšném prvím díle Slendermana, který měl pouze 53 MB přichází již dříve oznámený druhý díl. Přinesli jsme Vám první screeny, něco málo z informací, ovšem teď je tu první Teaser Trailer. To, že se Slenderman zlepšil graficky a vším od prvního dílu je vidět hned v prvních sekundách.
Středa - 26.12. 2012    Autor: Jakub Heresell    Číst a komentovat »
crysis 3.png
Na YouTube officiálním channelu Crysis se objevilo nové video, které ukazuje "travnatou misi". Dokonalý CryEngine 3 se tedy hodí maximálně pro tuto hru. Lámání stromů stejně jako v 1 zůstává. Vidět můžeme také oblíbený luk a utržení kulometu přímo ze stojanu, který si můžeme vzít.
Pondělí - 24.12. 2012    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
dd.png
I o Štědrý den na nás borci z Rockstar Games mysleli a nadělili nám krásný dáreček o 5. nových screenech. Na obrázích uvidíme potápění s krásnou akvarijní rybkou, ponorku, naše tři hlavní hrdiny, Franklina v autě se svým miláčkem a pohled ze stíhačky.
Neděle - 23.12. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
bf3.png
Battlefield 3 - zdobí ho krásný Frostbite 2.0, který se nesutále zlepšuje. Zlepšuje se i samotná hra díky DLC, kterých už má celkem hojný počet. Nyní vychází další DLC, jmenuje se End Game a přinese další mapy, vozidla obnoví mód CF.
Neděle - 23.12. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
dark.png
Každý rok vyjde tucet her co nestojí za zmínku, jednu jsem osobně zkusil a opravdu za zmínku nestojí. Recenze na Dark Shadows: Army of Evil v celém článku...
Sobota - 22.12. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
war z navod.png
HW požadavky pro hru The War Z. Hra vychází zatím v neznámí datum a my se nyní můžeme podívat na HW, které hra vyžaduje. Hned za začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na dnešní poměry.
Pátek - 21.12. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
war z navod.png
Máme tu návod pro zombie hru War Z. Hra vyžaduje neustále připojení k internetu a vlastně má pouze multiplayer, proto SKIDROW vytvořilo emulator, který vlastně crackne hru a pustí Vás do hry. Instalace a postup není vůbec jednoduchý, proto čtěte pozorně.
Pátek - 21.12. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
vh.png
Diablo 3, asi nejlepší hra svého žánru, jako největší konkurent se ukázal být Torchlight 2, který vyšel před pár měsíci, úspěch měl také, ovšem teď přichází další hra se jménem Van Helsing. Dnes byl zveřejněn první trailer a hra zatím vypadá velmi dobře!
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one