Články

15.9. 2012    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat
assassins creed iii about hunting.png
O Assassin's Creed 3 toho v tuto chvíli víme už mnoho. Jaké zbraně budeme mít, jaké úkoly budeme mít a vše kolem. Ale až teď nám upřesnil výrobce co a jak bude se zvěří kolem.
14.9. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
b2.png
Bordelands 2 vychází již 18.9. 2012 a my jsme pro Vás sepsali všechny důležité informace o HW nárocích hry. Opět hned za začátku napíšem - Jsou nízké na dnešní průměry.
14.9. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
duke nukem 2013.png
Po celkem neúspěšnén vydání posledního dílu Duke Nukem se objevují informace, že výrobce, který serii Duke Nukem v roce 2010 již pracuje na novém díle, je to pravda? Víme více.
13.9. 2012     Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
arema 3.png
Před několik hodinami se do čech dostala zpráva o tom, že dva Čeští "turisté" byli zadrženi v Řecku. Po chvíli se ovšem přišlo na to, že to byli vývojáři Army 3, víme všechno, čtěte.
10.9. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
slender.png
Do rukou se nám tentokrát dostala hra od Unity. Hru jsme pro Vás otestovali, sepsali pár užitečných bodů proč hru zkusit + přidali videa a screeny. Pojďme na to.
9.9. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
valve.png
Steam a Valve jde stále výš a výš. Před několika dny zprovoznili novou sekci, kde můžete kupovat a stahovat programy. Hned po té udělali herní centrum, teď ale přichází revoluce.
8.9. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
b2.png
Borderlands 2 je skoro za rohem a video magazíny jako IGN a GameSpot pro herní svět natočili 3 hodiny z hraní. Zajímá Vás jak se ve hře stříli a vlastně všechny možné věci kolem?
7.9. 2012    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat
Thunder Wolves header.png
O Ubisoftu se poslední dobou točí nějak moc informací. Stále nové videa, informace o nových hrách, o hrách které vycházejí konečně i na PC atd. Teď ohlásili zcela novou hru s vrtulníky.
6.9. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
trialcs.png
Ubisoft letos vydal závodní motocrossovou hru, kterou podobně můžeme znát z nejstarších online webových her. Jelikož měla větší úspěch než se čekalo, vydají jí tak i na PC.
6.9. 2012     Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat
THE LAST.png
Už nazačátku Vám prozradím, o jakou hru se jedná. The Last of Us - hra ještě nevyšla a už teď nese spousty plnohodnotných hodnocení. To tu zkrátka ještě nebylo. Máme 15 minut ze hry.
6.9. 2012     Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat
imaive.png
Jako první do naší nové sekce Hodnocení her spadla hra I Am Alive, kterou jsme pro Vás odzkoušeli a vypsali jednotlivé body s detailním hodnocením. Tak pojďme na to, kolik hra dostane ?
5.9. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
grid 2.png
Codemasters si pro nás připravil menší dáreček v podobě nových a opravdu pořádných screenshotů přímo ze hry. Takže obrázky jsou finální a hra by měla vypadat tak jako zde.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one